Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Güvenilir Özel Servis Arayanlar

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar motor yaptırmak için işinin harbiden ustası iyi bir özel servis arıyordum.

Tesadüfen Azim Ford'da Erol Usta ile tanıştım. Sadece Ford marka araçlara bakıyorlar.

Benzinli motorlarda oldukları kadar dizel motorlardada oldukça tecrübeliler.

Çıraklar diyorum ama çırakları bile usta kadar bilgi sahibi.

Azim Fordun en büyük özelliği yetkili servis kalitesinde özel servis ekonomisinde olması ve çok temiz çalışmaları.

Yetkili Serviste kullanılan ne kadar alet ve cihaz varsa hepsi mevcut IDS'ye kadar.

Bundan sonra gönül rahatlığıyla gidebileceğim bir servis benim için.

Tavsiye edipte yolladığım herkes çok memnun kaldı.

En sevdiğim yanı Ustanın ekonomik yönden bi zorunluluğu yok para göz değiller doygun insanlar ve çok uygun işçilik ücreti almaları.

Sanayideki diğer servisler gibi Usta Çırak arasında küfürlü sözler argo deyimler yok.

Ustaya merak ettiğiniz bişeyi sorduğunuzda sizi tatmin edecek şekilde çok güzel cevaplaması.

Ben çok memnun kaldım sizlerede tavsiye ediyorum.

İnternet Sitesini inceleyebilirsiniz.

http://www.azimfordservisi.com

Şaşmaz 2559.Sokak No: 14

03122786005

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kıhkıh: iyi servisin reklamını memnun kalan müşterisi yaparmış zaten reklama ihtiyaçları yok aslında ama bizim forumdan gidenlere indirim yaptırabilirim :)

Özellikle Ankarada sözde ford servisi çok fazla ama gerçekten işinin ehli çok az yer var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aklıma gelmişken Garanti kapsamındaki sıfır araç sahibi arkadaşlar 15 bin km bakım periyoduna gelmeden 7.500 km civarı yağını değiştirmek istemesine rağmen yetkili servisin pahalı olması sebebiyle yağı değiştiremeyenler Azim Ford'da yağ çubuğundan içindeki yağı vakumla çektirip yeni yağ ekletebilirsiniz. Alttan yağ tıpası açılmadığı için yetkili servisin farkedeceği bir durum olmuyor. Mobil 1 5-30 ile dğeiştiriyorlar ödeyeceğiniz fiyat 60 tl Hava filtresinide söküyorlar temizse hava tutup takıyorlar duruma göre onuda değiştirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sitemizden arkadaşlara indirim yaptırtabilirim diyor işte al sana sponsor :D illa ismen olmasıda gerekmez. :D Ayrıca bu işlerde bir nebze karşılıklıdır.

Oraya giden ford focus sahipleri siteye çekilebilir. Bu aşamada bu bile kardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani hemde şu var bizi burda bağlayan arabalarımıza duyduğumuz sevgi. Arabasını sevenlerin en büyük ortak sorunu iyi bir usta bulamamaktır. Ben bu formun bi kullanıcısı olarak nasıl ki dostlarıma tavsiye ediyorsam sizlerede tavsiye ediyorum.

Burda bundan bahsederken beş kuruş karımda yok :D Sadece araçlarımız emin ellerde olsun istiyorum.

Ciddi olarak gittiğimde konuşurum bizim forumdan gelenlere indirim yaparlar.

Hatta stiker bastırırsak Azim Ford'da da bırakırım gelen focus sahiplerine verebilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak dostum sen böyle güzel hoş düşünüyorsun birde direk gelip aynı şeyi yapmak isteyen sahipler oluyor..o zaman önüne geçemiyorsun.eğer ki biri gelip arkadaşlar var mı bir yer bildiğiniz derse o zaman tüm seçenekler dökülür ortaya.. ama ona özel bir başlık yaparsan bunun önüne kimse geçemez..Ya siyah olmalıdır ya da beyaz. Yönetim karar verecek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakın bu konuyu açmadan önce çok düşündüm fark ettiyseniz günün neredeyse her saati online olmama rağmen bu konuda site yenilendikten sonra hiç bir paylaşımda bulunmadım fakat bu konuyu açmamdaki sebeb şuydu googleda ankarada ford ustası yazınca hep o malum siteler çıkıyor bende istedim ki bu şekilde arama yapan insanlar sonuç olarak bizim sayfamıza girsin o vesileyle sitemizle tanışmış olsun paylaşımda bulunsun sorunlarını bizimle paylaşsın istedim. Numaradan Ankarada bildiğiniz iyi bir ford ustası yazarak da bu konuyu açabilirdim fakat kendi gittiğim servisi tavsiye ettim sizlerde biliyosunuz motor yaptırmak için aylarca usta aradığımı benim gibi olan arkadaşlar faydalasın istedim.

Maksadım tamamen bu şekilde arama yapanları bizim sitemize yönlendirebilmek. Çünkü zamanında bende o diğer sitelere sırf bu arama sonucu neticesinde usta bulabilmek için üye olmuştum.

Bu forum sitesinede kapı fitiline yapılan uygulamayı ararken üye oldum ve sonrasında müdavimlerinden biri oldum :D

Bu yöndende düşünürse Sevgili Yöneticilerimiz sevinirim.

Bende buranın reklam alanı haline dönmesini asla istemem daha önce bir yedek parça firması bunu yapmaya kalkmıştı. O tamamen reklam maksatlı yaklaştı benim ki daha farklı bunuda anladığınızı düşünüyorum.

Ben belki www.focusclubtr.com için Duvar afişi şeklinde bir reklam hazırlayıp Servisin duvarlarına asarım diye düşünüyorum. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.