Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2010 Focus 1.6 Tdci Trend X Paket 90 Hp Hakkında Yorumlarınız?? (Özellikle Güç Hakkında)

ilkay glr

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar sıfırdan vazgeçtim ve 2. ele yöneldim.Temiz bi araba buldum ancak 90 beygir oluşu biraz kafamı kurcaladı.Bana yeteceğini düşünüyorum hız tutkunu değilim ancak yinede sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.

alabiliyorsanız 109hp'lere yönlenin, focusa 90hp az ayıp :) B segmenti araçlar 90hp. ayrıca 90lık focusların motorunun çok sarsıntılı çalıştığını söylüyorlar ne kadar doğru bilemem. ancak 109hp DOHC ve 16V kendini kanıtlamış uzun ömürlü sağlam ve performansı süper. Ayrıca uzun yolda güçlü motor daha az yakar yorulmadan rahat rahat gider.

Ünal Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine şaşırtmadı bi dizel focus ikinci el...Servise gittik ve hazin son.47 bindeki araç yaklaşık 15 ay önce 60 binde servise giriş..Neyseki kurtardık büyük bi dertten :( Hala arabasızım yaaa.Şeytan diyor ki elindeki parayla git al bi sıfır fiesta 1.4 TDCI ????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine şaşırtmadı bi dizel focus ikinci el...Servise gittik ve hazin son.47 bindeki araç yaklaşık 15 ay önce 60 binde servise giriş..Neyseki kurtardık büyük bi dertten :( Hala arabasızım yaaa.Şeytan diyor ki elindeki parayla git al bi sıfır fiesta 1.4 TDCI ????

Fiesta işini görüyorsa hiç durma; ikinci elle uğraşma.

0 araba her zaman iyidir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamanın varsa makyaj'ı bekle.. 2013 ocak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın abi doğru söylüyosun ikinci el çekilecek dert değil.Kendimimi kandırıyorum bilmiyorum ama dizel ikinci el güzel bi alış bakımı için 600-700 garanti (50 bin üstü için) şu an alım satım işlerinide plazalar yapmakta, sigorta, muayene falan derken 2 bin TL ye yakın bi karda cabası sıfır alırken.Bide hiç zamanım yok çoktan almam lazımdı bugüne kadar dayandım ama biraz daha almazsam araba kiralamaya başlıcam.O yüzden bugün yarın Fiesta 1.4 TDCI Titanium ufukta gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.