Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2010 Focus 1.6 Tdci Trend X Paket 90 Hp Hakkında Yorumlarınız?? (Özellikle Güç Hakkında)

ilkay glr

Önerilen Mesajlar

Eski dodge kamyonlarda 75 beygirlik motor vardı 30 ton yükü dağ bayır demeden çekiyordu. Sizin korktuğunuz konu tork. 90 lık motorda torktan yana korkunuz olmasın.Kullananlardan da şikayet yok diye biliyorum..109 luğa göre muhakkak fark olacak ama fiyatıda farklı bu ölçüde :D Ve emin olun uzun vadede 109 luğa göre daha az masraf açacaktır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek korkum yokuşa vurduğum anda beni mahcup etmesi.Bir önceki focusum TDCI Trend 110 HP idi.Aynı performansı beklemiyorum ama yinede basit olumsuzluk oluşturmasından korkuyorum.

1.3 90 hp cdti astra;

1.4 90 hp d4d corolla bu yollarda gidiyorsa ve millet performans konusunda bu araçlara toz kondurmuyorsa, senin hiç korkun olmasın.

Piyasadaki F2,5 şirket araçlarının bir çoğu 90 hp lik versiyon; yolda giderken focus için bak bu 90 hp yavaş gidiyor bak bu 109 hp uçuyor diyormusun? hepsi füze gibi gidiyor maşallah.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

90 lık ve 109 luk arasında fazla bir fark yok topspeed de bile cok yakınlar birbirlerine ama hp ve tork daha iyi olsun isterseniz 109luk derim ilerisi için chipleme işlemi falan yaptığınızda farkı hissedeceksiniz.normal sakin kullanımlarda chipli 6,1 şehir içi ortralamaları dahi görebiliyorsunuz.sayıgılarımla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2004ghia yı satıp 2005 e binmek mi ?

Alper bey var 2.elde tanıdık 15binTL verirse üzerine olur :D

o kağnı değil o cimri cimri :D :D şayet bundan sonra focus alınacaksa 2010 üstü ve tit. olması gerekir ki şuan için bizi aştığı için Astra aldık saygılar :D

Cimri mi?

Focus ilk depo 5,2litre ort. tüketim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.