Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2012 Ford C-Max'e 1.0 Ecoboost Turbo Motor, Sync Ve Sürücü Asistanları Ekleniyor!

Yakup Ç. A.

Soru

Merhaba,

Daha önce bir çok konumuzda bahsettiğimiz 1.0 EB Turbo motor, C-Max'lere de eklenecekti fakat tarihi kesinleşmemişti. Artık tarih belli.

Haziran 2013 itibarıyla C-Max ile birlikte 1.0 EcoBoost alabileceksiniz.

Kısaca tüketim ve CO2 değerlerine bakalım

Ford C-MAX 5.1 l/100 km (55.4 mpg) ve 117 g/km CO2
Ford Grand C-MAX 5.2 l/100 km (54.3 mpg) ve 119 g/km CO2

2013 başı gibi

Bildiğiniz üzere SYNC ülkemizde ve Avrupa'da ilk B-Max daha sonra Focus ile sunulacak ve ardından C-Max'de de bu donanımı göreceğiz.

Bunlara ek olarak Yeni Focus'da karşımıza çıkan Sürücü Asistanları da artık C-Max ile de sunulacak.

Focus Club Tr.com

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

konu dışı olacak biraz ama türkiyeye hiç 1.0 ecoboost c-max geldi mi satıldı mı..bilgisi olan var mı..

gerçi milletimiz focusa layık görmüyo çekmez 1.0 diye c-max nasıl satacak ama avrupada baya 1.0 ecoboost c-max satıldığını biliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

konu dışı olacak biraz ama türkiyeye hiç 1.0 ecoboost c-max geldi mi satıldı mı..bilgisi olan var mı..

gerçi milletimiz focusa layık görmüyo çekmez 1.0 diye c-max nasıl satacak ama avrupada baya 1.0 ecoboost c-max satıldığını biliyorum..

İlgili yere mesajı aldım, ilk mesajda cevabı bulabilirsiniz.

:yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlgili yere mesajı aldım, ilk mesajda cevabı bulabilirsiniz.

:yeah:

teşekkürler yakup bey tembellik edip bakmadık...

türkiyede satışa sunulduğunu biliyordum ama satıldı mı hiç merak ettiğim oydu..çünkü resmi sitedeki ''araç oluşturma'' kısmında da yok bu motor tercihi..fiyat listesinde de var..

neyse alan arkadaş varsa burayı okur heralde öğrenmiş oluruz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.