Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lg Ev Sinema Sistemi : Servis Beni Kandırıyor Mu?

Önerilen Mesajlar

Cenk Hocam öncelikle geçmiş olsun gerçekten bu tip sorunlar insanı sinir sahibi yapıyor..

Diğer yazılanlara gelince, Sürhat Tezcan'ın çözümünü sadece internetten dizi vs izleyeceğim filan yapıyorum.. onun dışında film indir, onu bağla, ordan fışkırt filan uğraşacağım şeyler değil. Yakup'un bahsettiği DVD'sini eline alıp ayağını uzatıp izleyen kategorisindeyim ben.. Senin soyadın tezcan ama ben kendim tezcanlıyım :muha: öyle film inecek bilmem ne olacak, aman altyazısı oldu mu, senkron kayması var mı, kıldı yündü asla sabredemem, hele de hata mata olursa asla tahammül edemem..

Ben film i hazırlayana kadar hanım mısrları patlatıyor :) Madem keyf için film izliycem en ufak görüntü ve ses sorunu olmamalı. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bu iki başlığı belki sosyal altında bir "Tüketici" forumu açılır diye düşündüğümden açtım..

İyi fikir bencede güzel bir başlık olur.Tüketici bölümü adı altında mennun kalıp kalmadığımız ürünlerden bahsederiz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani ben filmleri nasıl bulurum,torrent falan yok bende.. 8GB kotalı internet zor yetiyor bana. Filmi bilgisayar indirsem zaten USB belleğe atıp ev sinema sisteminde geniş ekranda izleyebilirim. Ama bir yerde filmin DVDsini görüp satın almak arkadaştan ödünç almak vs farklı bir şey. Bilgisayar indirmek kadar zahmetli değil.

Haklısın; ben superonline fiber gelip jet hızında indirdiği için indiriyorum yoksa kesinlikle uğraşmam. gerçi çocuktan sonra o da bitti gitti.

Gerçi ben sınırsıza geçeceğim ama yine de fiber olmadıktan sonra DSL ile olmuyor o indirme işleri.. o yüzden hiiiiç uğraşmıyorum gidiyorum paşa paşa tanesi 2.5 tl'den DVD'mi alıyorum.. 6 alana 1 bedava..

Ben film i hazırlayana kadar hanım mısrları patlatıyor :) Madem keyf için film izliycem en ufak görüntü ve ses sorunu olmamalı. :)

dediğim gibi sabır işi... ben izlerken bariz ses ve görüntü sorunları yoksa problem etmiyorum.. sadece altyazıda senkron kaymasın yeterli..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha çok Cenk Bey'in böyle alışveriş yapabilmesi durumuna şaşırdım :)

Adamlar bunların kaç gün-saat dayanacağını hesaplıyorlar, saati gelince bozuluyor zaten. Bir yıl önce bir hdmi grişli Samsung dvd almıştım. Biraz kullandım,oğlan çizgi film seyrediyor vs. Geçenlerde dvd bozuldu. Çözünürlüğü değiştirmiyor televizyonda desteklenmeyen mod yazıyor vs. Dedim ki dvd bozuldu. 70-80tl ye yenisi satıldığından gittim basit birşey aldım. Bozulanı götürüp çöpe attım. Yeniyi taktım bir gün iyi, iki gün iyi, üçüncü gün buda bozuldu desteklenmeyen mod yazıyor dediler. Kabloyu değiştirdim, dvd çalıştı. :smiley2k: Eskisini boşuna atmışız, kablo bozukmuş :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha çok Cenk Bey'in böyle alışveriş yapabilmesi durumuna şaşırdım :)

Adamlar bunların kaç gün-saat dayanacağını hesaplıyorlar, saati gelince bozuluyor zaten. Bir yıl önce bir hdmi grişli Samsung dvd almıştım. Biraz kullandım,oğlan çizgi film seyrediyor vs. Geçenlerde dvd bozuldu. Çözünürlüğü değiştirmiyor televizyonda desteklenmeyen mod yazıyor vs. Dedim ki dvd bozuldu. 70-80tl ye yenisi satıldığından gittim basit birşey aldım. Bozulanı götürüp çöpe attım. Yeniyi taktım bir gün iyi, iki gün iyi, üçüncü gün buda bozuldu desteklenmeyen mod yazıyor dediler. Kabloyu değiştirdim, dvd çalıştı. :smiley2k: Eskisini boşuna atmışız, kablo bozukmuş :mad:

geçmiş olsun... 3 yıldır, 3 yıl önce 79 tl verdiğim philips dvd player var, Allah'a şükür en ufak bir sorun dahi çıkarmadı... kablo olarak HAMA veya MONSTER öneririm..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Siz daha alırken kandırılmışsınız: fiyata bakarsanız http://www.istanbulbilisim.com.tr/LG_HT-903TA-5.1-EV-SINEMA-SISTEMLERI,5799.html

2 küsür sene önceki konuya bu yorum ne alaka yani şimdi? ayrıca 1 istanbulbilisim referans olmaz paralel ithalat ürünler satıyor garantisi benim modunda. ayrıca o fiyatın ne zamana ait olduğu belli değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 küsür sene önceki konuya bu yorum ne alaka yani şimdi? ayrıca 1 istanbulbilisim referans olmaz paralel ithalat ürünler satıyor garantisi benim modunda. ayrıca o fiyatın ne zamana ait olduğu belli değil.

Daha şuan fiyatının bu olduğu ürün geçen birkaç sene önce aynı fiyatsa eğer fazla para verilmiş demektir.

Paralel ithalat problem değil, başka yerlerdede fiyatı aynı. Ayrıca bal gibide referans olur. Fiyatıda belli cancazım:

Düzgün inceleyelim mesajları sevgili moderatörüm ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha şuan fiyatının bu olduğu ürün geçen birkaç sene önce aynı fiyatsa eğer fazla para verilmiş demektir.

Paralel ithalat problem değil, başka yerlerdede fiyatı aynı. Ayrıca bal gibide referans olur. Fiyatıda belli cancazım:

Düzgün inceleyelim mesajları sevgili moderatörüm ;)

Elektronik aletlerin fiyatları zamanla düşüyor bildiğin üzere, bugun 100tl olan bir ürünü 4 sene önce 200e alan birine pahalı almışsın diyemezsin. Ayrıca işin içine bide döviz girer herşey Çorba olur.

Başka yerin linkini ekleseydin o zaman :) garantisiz ürünle garantili Ürünün fiyatı karşılaştırmak bişey göstermez.

Fiyatla ilgili birsey soranda olmamış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servet yorumuna şaşırdım. Elektronik cihazlar zamanla ucuzlar gayet normal. Mesela 2000 TLye çıkan LG telefonu 1 sene sonra  1300-1400 e rahat alırsın. Ben de şu an garantisizi nin ya da elde kalan sıfırının satıldığı fiyata (öyle ya artık sıfırı üretilmiyor bunlar yıllardır satılmayanlar) 4 yıl önce garantili almışım. Baştan kazık yememişim ki, hatta fiyat ucuzluğuna bakarak belki de arızalı ya da refurbishi bana kakalamışlar diyebiliriz. 

LG pişmanlıktır diyorum yanına yaklaşmıyorum. Bu üründe LG Türkiyenin servisini savunması, tüm LG markasından uzaklaştırdı beni. Telefon bile alacak olsam LGye bakmıyorum artık.. 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servet yorumuna şaşırdım. Elektronik cihazlar zamanla ucuzlar gayet normal. Mesela 2000 TLye çıkan LG telefonu 1 sene sonra  1300-1400 e rahat alırsın. Ben de şu an garantisizi nin ya da elde kalan sıfırının satıldığı fiyata (öyle ya artık sıfırı üretilmiyor bunlar yıllardır satılmayanlar) 4 yıl önce garantili almışım. Baştan kazık yememişim ki, hatta fiyat ucuzluğuna bakarak belki de arızalı ya da refurbishi bana kakalamışlar diyebiliriz. 

LG pişmanlıktır diyorum yanına yaklaşmıyorum. Bu üründe LG Türkiyenin servisini savunması, tüm LG markasından uzaklaştırdı beni. Telefon bile alacak olsam LGye bakmıyorum artık.. 

oradaki fiyatta geçerli değil zaten abi, stokta yok en son ne zaman sattılarsa o zamanın fiyatı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.