Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hayatım Yalan.....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

yaww....forumun tamamı yalancıymış.....ben nereye üye olmuşum....peeeeeeeeee :P :P

girdin bir kere... aslında bu forum focus kisvesi altında kara para aklanna bir yer.. reklam gelirleriyle, gelen kara paralar aklanıyor...

eyvah konuştum, haklarında çok şey biliyorum, beni yaşatmazlar, yaşatmazlar beni anlıyo musun? Anlıyo musuuun Bekir Agaaaaaa? Yaşatmazlar beni...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

girdin bir kere... aslında bu forum focus kisvesi altında kara para aklanna bir yer.. reklam gelirleriyle, gelen kara paralar aklanıyor...

eyvah konuştum, haklarında çok şey biliyorum, beni yaşatmazlar, yaşatmazlar beni anlıyo musun? Anlıyo musuuun Bekir Agaaaaaa? Yaşatmazlar beni...

Sana bişey olmaz, bürokratik yollarda, kolu uzun adamlarla dirsek temasın vardır :kıhkıh: (ne demek istediğimi bende anlamadım :D )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yediğine içtiğine dikkat et Abi :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İki kişinin bildiği sır değildir yeğennnn (nasıl kurtlar vadisine ezel in dayısı gelmiş :) )

Bu arada sıcaklardan olsa gerek bütün forum geyiğe sardık farkındamısınız??? :):):):)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.