Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Tdci Yakıt Tüketim Değerleri

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Just now, Doğan Kurban said:

Ekobüs motürü anladım sonunda. İnsan gibi davranırsan insancıl yakıyor emoji36.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Ama içimden hiç insanlık gelmiyorki benim de.

Eğer gelirse at şanzımanlı 1.5 ebler dizellerle L olarak boy ölçüşür. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
70 km kadar ağırlıklı bilkent olmak üzere ankara içi 7.0
sonrası istanbul, izmite kadar 132 sabit sonrası ortalama 120 olacak şekilde (80de var 160ta) 6.4 en son azıcık trafiğe girince 6.5 [emoji20]

Ozan kuruş hesabıyla örtüşüyormu bu değerler?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Ozan kuruş hesabıyla örtüşüyormu bu değerler?

hiç bir zaman kuruş hesabı yapmadım, günden güne ilden ile bile değişiyor. veriler yol bilgisayarı verisi ancak ayarladım pompada aynı çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba,

Bir donem yüksek tüketim ve enjektör şikayetleri derken motor ile ilgili birşeyler yazmamıştım. Son 1 ay içerisinde 2 kez Trabzon - İstanbul yolculuğu yaptım. İkisinide arabada 4 kişi ve tam dolu bagaj olarak gerçekleştirdim. Trabzon’dan Gerede otoban girişine kadar 116 km/h’a sabitledim. Otobanda da 130 km/h’a sabitledim. Yolculuk boyunca klima hep acıktı. (Genelde 2. Kademedeydi, ara ara da 1. Kademe) Yolculuğumun sonunda 110 km/h hız ortalamasıyla 5.2 litrelik yakıt değeri yakaladım. Yıllarca benzinli araç kullanan biri olarak oldukça memnunum şuanki rakamlardan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

59 dakika önce, Erdem Samancı yazdı:

Arkadaşlar merhaba,

Bir donem yüksek tüketim ve enjektör şikayetleri derken motor ile ilgili birşeyler yazmamıştım. Son 1 ay içerisinde 2 kez Trabzon - İstanbul yolculuğu yaptım. İkisinide arabada 4 kişi ve tam dolu bagaj olarak gerçekleştirdim. Trabzon’dan Gerede otoban girişine kadar 116 km/h’a sabitledim. Otobanda da 130 km/h’a sabitledim. Yolculuk boyunca klima hep acıktı. (Genelde 2. Kademedeydi, ara ara da 1. Kademe) Yolculuğumun sonunda 110 km/h hız ortalamasıyla 5.2 litrelik yakıt değeri yakaladım. Yıllarca benzinli araç kullanan biri olarak oldukça memnunum şuanki rakamlardan

Çok iyi rakam Erdem.

Benim C-Max şehirdışı verilerim daha yüksek, dün Eskişehir e 6,5 ort ile gittim ort hız 117 km idi, araç boş ve 2 yetişkin.

Trabzon a giderken de hep fazla yakıyor nedense ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok iyi rakam Erdem.
Benim C-Max şehirdışı verilerim daha yüksek, dün Eskişehir e 6,5 ort ile gittim ort hız 117 km idi, araç boş ve 2 yetişkin.
Trabzon a giderken de hep fazla yakıyor nedense [emoji3]

Dönerken de ayni koşullar ile döndüm ama fark olmadı bende [emoji1] Ordu’daki trafik sorunu da çözülse aslında daha da akıcı olur büyük ihtimal
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Erdem Samancı yazdı:

Dönerken de ayni koşullar ile döndüm ama fark olmadı bende emoji1.png Ordu’daki trafik sorunu da çözülse aslında daha da akıcı olur büyük ihtimal

Evet Ordu çok sıkıntılı, İnşallah tez biter.

Bana yakıt pek farketmez gibi ama, gaza basmak güzel hele araba da gidiyorsa ?

--0 dakika sonra eklendi--

6,5- 7 lt gideceğiz ne yapalım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.