Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Teyp Lerde Ön Panel

ferhat tezcan

Soru

Sony teyplerde hoperlörler hariç sadece ön panelin ve ekranın değiştiğini ve ana ünitenin aynı kaldığını duydum.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Şu çıkıyor yerine sony kapak takılıyor bu mudur?

20120531125343.jpg

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
8 dakika önce, Doğan Kurban said:

Semih zaten cd ünitesini almana gerek yok. Aynı cihaz. Tek farkı tuş paneli ve ekranı.

Abi ben bugüne kadar arkadaki ünitede değişecek ki ekran renkli görüntü v.s verebilsin sanıyorum. İş güç olmayınca şunu araştırayım derken bu konuyu buldum (Yakup sövecek bana ama neyse :D )  

Şimdi geriye panel + ekran bulmak kaldı ama dediğim gibi Tr'de sıkıntı,Allegro'da bir panel buldum ama ekran bulamıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
49 dakika önce, Semih G. said:

Abi ben bugüne kadar arkadaki ünitede değişecek ki ekran renkli görüntü v.s verebilsin sanıyorum. İş güç olmayınca şunu araştırayım derken bu konuyu buldum (Yakup sövecek bana ama neyse :D )  

Şimdi geriye panel + ekran bulmak kaldı ama dediğim gibi Tr'de sıkıntı,Allegro'da bir panel buldum ama ekran bulamıyorum

Ekran çıkmacılarda var. Tuş takımı daha önemli. Ekran elvan ford da vardı arayıp sormak lazım. @Ozan Kar ın tanıdığı vardı sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3/22/2016 - 11:18 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Ekran çıkmacılarda var. Tuş takımı daha önemli. Ekran elvan ford da vardı arayıp sormak lazım. @Ozan Kar ın tanıdığı vardı sanırım

Ekran var benim bir arkadaşta gayet temiz 500 tlye aldı satmamışsa sorayım 5" navigasyonlu olan ekrandan hemde ekranı yıldız sanayinden almıştım daha uygun fiyatlı bir akrabası yurtdışından getirdi burdan aldığımızı satmayı düşünüyordu haber veririm size ...buraya yazarım ...

arkadaşımı aradım ama ulaşamadım döner o bana :D ekranın resimlerini pc yi karıştırırken buldum :)

IMG_1596.JPG

IMG_1597.JPG

IMG_1598.JPG

IMG_1599.JPG

IMG_1600.MOV

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar kb benim sorum yeni aldığım style aracımda multimedya sistemi var ufak bir sıkıntısı var ayrıca hoşuma da gitmedi doğrusu bunu söküp yerine aşağıdaki resimde paylaşacağım teyibi takabilir miyim ,soket uyarmi , Bluetooth calisirmi eski teybi sanırsam trendx ORJİNAL teypler aynı şimdiden teşekkürler

images.jpeg

--1 dakika sonra eklendi--

Bulduğum ürün budur

Screenshot_2019-01-07-01-22-21-156.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Ozan Kar yazdı:

bluetooth modulu ana üniteden ayrı, onuda alır takar kodlarsanız çalışır.

2. fotoğraftaki ekranda bir gariplik var, sağ tarafta saat ayarı için tuşlar vardı sanki.

Bu monochrome 3.5” olan sanırım. BT filan da var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Evet benim orijinali bundandı, dediğim de ne yanlış?

Alıntı

2. fotoğraftaki ekranda bir gariplik var, sağ tarafta saat ayarı için tuşlar vardı sanki.

Buna istinaden yazmıştım. Sağ tarafta tuşlar olan 2 satır ekran değil mi?

image.png.347974feb0c0dadb00724be218511a60.png

4 saat önce, Adem balcı yazdı:

Soket uyumunda sıkıntı olurmu

Multimedyayı takarken kasaplık bir saçmalık yapmamışlarsa soket ile ilgili sorun yaşamazsınız.

--5 dakika sonra eklendi--

Olan da varmış

image.png.f884945526beb54beb0020e9f60dc3ce.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Buna istinaden yazmıştım. Sağ tarafta tuşlar olan 2 satır ekran değil mi?

image.png.347974feb0c0dadb00724be218511a60.png

Olmayan da varmış ? 

--1 dakika sonra eklendi--

Ama senin attığında panel farklı. Bt de yok. Paneli alttaki gibi olup ekranı tuşsuz olan var mı bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.