Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracın Süratli Seyrinde Arka Taraftan Gelen Gelen Uğultu

emir hacımustafaoğlu

Soru

Yeni bir sorunla karşı karşıyayım aracım 120-130 km/h dan sonralarda muhtemel sağ arka tekerden trt 1 in yayın saati bitince çıkan sesin aynısı duyuyorum sağ arka aks poryasımı değişmesi gerekiyor benzer durumla karşılaşan varmı yoksa disklerde bir yamulmamı sözkonusu baktırmaya vaktim yok yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

burada 195 tl ye var parça abi acaba çiftimi dediğin rakam kendim değiştiricem ekipmanım var bi akşam iş çıkışı dalarım garajda fakat bu sıkıntının devam edip etmemesi tereddütündeyim yani bi süre bu şekil kullansam araca yolda bir zararı olurmu hiç vaktim yok bu aralar çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Biliyorum daha ucuzu olduğunu; fordun orjinal parçasını almıştım; yan sanayisi vardı 150 tl ye.

Ses gittikçe artar; daha düşük km. lerde gelmeye başlar; en kötü lastiğin yanından geçip gittiğini görürsün :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.