Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

İyi bir yönetmen, şovmen ve usta bir "drifter"

Gymkhana serisi dışında motor sporlarında anlamlı bir varlık gösteremedi bu arada.

Ama bu video serileri gerçekten çok başarılı ve kendine özgü.

Ve zavallı Fiesta, hiç bir şeyden çekmedi Ken'in elinden ayağından çektiği kadar.

Cenk paylaşım için teşekkürler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam şehrin bir bölümünü kapatmış galiba..

fiestanın 0-100ü 1.8 saniye miymiş :blink:

Bir de abinin onlarca kez deneyip sonra montajda bu videoyu yaptığı onlarca lastik izinden belli..

Olacak o kadar...

0-100 1.8 saniye gibi gelmedi bama kalkışı olsa olsa 3 olur :kıhkıh:

Zaten bu değerlerde her şartta koltukla bütünleşirsin, 0-200'e bakmak lazım, ayrıca kısa aks aktarım oranı nedeniyle ancak o hızı görür, ve de tahminim 10 saniye civarında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ken bloğu küçümsemek istemiyorum ama. Ben bu görüntüleri Volkan Işık'ın Serkan Yazıcı'nın Ercan Kazaz'ın ve aklıma gelmeyen pek çok yetenekli Türk pilotun bu görüntüleri aynı şartlarda çıkarabileceğini düşünüyorum.

Cem abi sen ne dersin ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ken bloğu küçümsemek istemiyorum ama. Ben bu görüntüleri Volkan Işık'ın Serkan Yazıcı'nın Ercan Kazaz'ın ve aklıma gelmeyen pek çok yetenekli Türk pilotun bu görüntüleri aynı şartlarda çıkarabileceğini düşünüyorum.

Cem abi sen ne dersin ?

Başta da yazdım, WRC'ye katıldı, şu anda 20.sırada klasmanda (http://www.wrc.com/results/)

Aslında potansiyelini en iyi Gymkhana'da kullanıyor, yani aslıdan usta bir gösteri sürücüsü, ama rallilerde hızlı gitmede zayıf kalıyor.

Tabii bizim de ralli sürücülerimiz uğraşırsa tek tek bu hareketleri yapar (ki çok güzel hareketler bunlar), ama olayın bütününe bakmak lazım, tüm prodüksiyonu görmek lazım ve o açıdan bakınca bence dünya çapında ve belki eşsiz olmasa bile alternatifini üretimek hiç de kolay olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu zaten tanıtım ...Fordun fiesta tanıtımı ..Şu organizasyon+Ken Blocka ödenen para şu bu yüzbinlerce dolara malolmuştur ve ford bunu sadece youtubea koyup facebook twitter şurda burda yayınlıyor.Tvlere bile vermiyor. Bu video dün akşam kondu binlerce yerde paylaşıldı ve şu an için (24 saat geçmeden) izlenme sayısı 3 milyonun üzerinde

Eskiden milyona çekip milyona yayınlattığı reklamla aynı amaca sadece prodüksiyon masrafı ile ulaşmış oluyor. Öyle ya potansiyel müşteri zaten youtubeda facete twitterda.

Şu an focus fiesta alanların yüzde kaçının youtube/face/twitter hesabı yoktur sizce.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.