Jump to content
  • 0

Sıfır Baskı Balata Volan Bilya Kaçırıyor.

Kağan Ö.
 Paylaş

Soru

herkese merhaba

baskı balatam kaçırıyor diye bugun sıfır sach marka baskı balata volan bilya değişimi yaptım. ancak hala debriyaj kaçırıyor. sebebini tahmin edebilen varmı acaba ? başına gelen yada? 

çıkan volan ve balatanın resmi aşağıda yanık durumda. yenilendikden sonra çekilen videoda aşağıda.

VID-20210925-WA0019.mp4

IMG-20210925-WA0017.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Değişimi yapan servis/usta ne diyor bu duruma?

yüzlerce baskı balata değiştirdim ford ilk defa böyle bişey görüyorum dedi ptesi tekrar bakacaklar. ancak takılan parçalarda bir sıkıntı olmadığını düşünüyoruz.çünkü üzerinden çıkandan daha kötü olamaz herhalde. ki üzerinden çıkanda sach marka set.

@Yakup Ç. A. hocam bir önerin varmı fikrin varmı.

Kağan Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Kağan Ö. yazdı:

ilk defa böyle bişey görüyorum dedi

Bir kez daha söküp baksın usta, daha öncede böyle sorunlar duydum, montajla ilgili problem olabiliyor zira parçalardan emin olduğunuzu söylüyorsunuz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Yanlış parça, yanlış montaj yada debriyaj üst merkez veya hidrolik problemi.

Ustanız çözecek durumu, yevmiyesine ortak çıkmayalım şimdi.

yanlış parça ve işçilik ve hidrolik ihtimali yok gibi hocam. üst merkez yaparmı acaba 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Yapa tabi niye yapmasın.

üst merkez yaparsa debriyaj pedalı en yukarı kalkmıyor diye biliyorum.. bir boşluk oluyor sanırım..

üst merkez arızasını tespit edecek durum nedir acaba?

benim araba 93 binde 65 binde servis kaçırma testi yaptı (teknik bülten vardı) yoktu o km lerde ama artık başladı sanırım.. benim araba 65k da iken arabası 90k yı bulanların ki kaçırıyor diye ücretsiz değişti servis tarafından.. herhalde suçumuz az km yapmak.. servise uğrayın uyarısı, malum o testten sonra sistem tarafından kalktı etis ten..

bendeki sorun çok yüklü dik bayır kalkışlarında "gıj" diye ses gelmesi..focuslarda kronik diyen birşey olmaz diyen çok

@Kağan Ö.  videoda ki sorun ciddi sorun.. işlem düzgün yapılamamış anlaşılan..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar problem çözüldü dün 150km kadar yol yaptım düzeldi herşey.kaçırma yok şu anda. sabah yine gittim kontrole alışma sürecinden dolayıymış muhtemelen. araçda yazılumdanoldugu için tam turbo açma devrinde yapıyordu. yüzeyle daha 1500km kadar anca alışır zorlama aracı dedi. 

Kağan Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.