Jump to content
  • 0

Ford Focus 2 Ses Sistemini Sorunu

Hakan Kabadayı
 Paylaş

Soru

Merhaba arkadaşlar focus 2 Aracım da tyep ten ses havalar sicakken geliyor hava soğukken sadece tiz lerden ses geliyor hoporlerleri ve tyep i degistirdim kafayı yiyecem hala sorun çözülmedi sorun la karşılaşan varsa yardımcı olabilirmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Abi kaç tane tamirciye gittim biri hoporlor dedi aldık biri tyep dedi onu da aldık ama hala devam ediyor

2 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

Hoparlör ve teybi değiştirmeden önce tesisat ve soketleri kontrol ettirseydiniz keşke.Sorununuz sanki soketlerle alakalı gibi duruyor.

Kaç tane ustaya gosterdim biri tyep dedi aldım biri hoporlor dedi aldık ama hala sorun cozulmedi

Sorun. Sıcak havada çalışıyor soğuk havada sadece tivitirdan ses geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cızıltı inilti motor devirinde sesler bunlar voltaj parazitleri çözümü gayet basit DC -DC devresi ile gelen voltajı daha yüksek frekans ile doğrultup teybe vermek teybinizin gücüne göre 5A veya 10A seçip takabilirsiniz.

4933-24v-giris-12v-5a-cikis-dc-dc-converter-9742-0-1-1000x1000.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kardeşim demek ki soğukken sertleşiyor bir kısımlar ve iletimi kesiyor. Sicakkende yumuşayıp iletişim veriyor bu hoparlör olur kablo olur. Hoparlörün calismadigi bir anda teybi sok harici oto hoparlör bağlayıp dene eğer çalışırsa tesisatta sıkıntı vardir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.