Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2.5 (Makyajlı Kasa) Ilk Satış Tarihi Neydi?

Mustafa Tüfekçi

Soru

2008 model diye çıktığını hatırlıyorum fakat. 2007 ağustos diye mi çıkmıştı yoksa 2008 başında mı onu hatırlayamadım. ikinci el bir araç ile ilgileniyorum da ilk muayene tarihi kafamı kurcaladı. 2010 8 ay gibi bir şey. acaba 2007 de geldi de o yüzden mi 2010 muayenesi var. ilk muayane 3 yılda yapılıyor sonuçta 1 yıl erken niye yapsınlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

2008 model diye çıktığını hatırlıyorum fakat. 2007 ağustos diye mi çıkmıştı yoksa 2008 başında mı onu hatırlayamadım. ikinci el bir araç ile ilgileniyorum da ilk muayene tarihi kafamı kurcaladı. 2010 8 ay gibi bir şey. acaba 2007 de geldi de o yüzden mi 2010 muayenesi var. ilk muayane 3 yılda yapılıyor sonuçta 1 yıl erken niye yapsınlar.

2007 ağustos ya da 2008 başı gibi olduğunu hiç sanmıyorum çünkü 2008 de makyajsız kasalar bir süre daha devam etti,şu an kullandığım araç 2008 ghia sonuçta.2008 ikinci yarısından sonra çıkmaya başlamış olması gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim aracım 2008 nisan trafiğe çıkışlı.muğlaya ilk gelen makyajlı focus2 imiş.benim bildiğim kadarıyla mart ayından itibaren satışa başladığı...

Yukarda ki fatura resmini görmediniz sanırım .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.