Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Top Gear dergisi artık Türkiyede.

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Ben hayatımda bu kadar kötü türkçe dublaj görmedim..

altyazılı olsaydı daha iyiydi. Lig tv de ne işi var o programın arkadaş ya adamlar gitsin futbol programı yapsın ayağındaki krapmonla araba gazına basmasın ya ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hayatımda bu kadar kötü türkçe dublaj görmedim..

altyazılı olsaydı daha iyiydi. Lig tv de ne işi var o programın arkadaş ya adamlar gitsin futbol programı yapsın ayağındaki krapmonla araba gazına basmasın ya ....

Dün 11,30 gibi evde baktım ne lig tvnin yayın programında nede spormax in yayın programında görünmüyordu. Bende beklemedim uykumda vardı yattım. Neyse tekrarını yayınlar sanırım. nasılsa ligler bitiyor :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

2. Sayısınıda aldım derginin 2. sayısı daha bir güzel geldi bana :rolleyes: Ayrıca içerisinde F3 sürüş izlenimide var. onu ayrı bir konu açıp komple paylaşıcam. yanında DVD eki falanda gelmiş 40 dklık güzel görütüler var :D

Hoş bir dergi olmuş 2. sayı :D Daha heyecanlı bu ay ben sevmeye başladım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.