Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Izmir Otel

Cihan Buğdaycı

Önerilen Mesajlar

Merhaba ;

Agustos`ta ege turuna cikacagim ve cok sevdigim izmir de 4-5 gun kadar kalmak niyetindeyim ancak otelleri hakkinda cok bir fikrim yok. Oteli sadece uyumak amacli kullanicagim icin cok fazla lukse ihtiyac duyuyorum.Ust limit olarak gecelik 100 tl olarak belirledim tabi daha uygun oteller benim icin cok daha iyi olur. :) Benim icin en onemli ozellikler temizlik,otopark ve guvenlik .50-60 tl`ye otel buldum Basmane de ama orasida cok pislik bir yermis vazgectim. Sizce urla da kalsam izmir`e gidip gelsem daha mi iyi olur.Izmirdeki arkadaslarimin cok bir fikri yok bu konuda sizinde fikirlerinizi almak istedim sevgili izmirli forumdaslarim :)

Istedigim ozellikler:

En onemlisi temizlik

Guvenlik

Otopark

Evlilik cuzdani istememe

Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evlilik cüzdanı isteme mi?

Kordonda içerim ben alkol alırım denize karşı diyorsan izmir içinde kal, yok ben hiç içmem dersen urlada kal.

Basmanede çok iyi otellerde var çok kötü otellerde ama izmir içinde 50-60 tl ye iyi otel bulamazsın sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baran abi bazi otellerde evlilik cuzdani olmadan sikinti cikartiyorlar bir kiz arkadasimla kalirim gece vakti sokakta kalmayayim diye onemli

Ben alkol kismini hic dusunmedim en mantiklisi izmir ici

Basmaneye hic gitmedim sadece duydugum yorumlar bunlar 50-60 TL olmasi cok onemli degil 100TL`ye kadar olur hatta uc bes de gecebilir benim anlatmak istedigim sadece uyumak icin swiss otel tarzi yerlere bir ton para vermek istemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tevfik abi senin için en iyi yardımcılardan :P

Eğer ki olmadı netten bakarız..otel işi kolay :D

niye ben en büyük yardımcı oluyorum efenim...altmetinde bişilermi yatıyor..otellerden sorumlumuyum allah...üniversitede iken ekmek parası için geceleri resepsiyonist olarak calışmıştım o kadar... :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.