Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ecomode ayarlanabiliyor mu? Nedir ?

Fazıl Arslangiray

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

OK'ye basmıyorsunuz, önce OK'ye basılıyor olması lazım. Araba olmayınca ben de emin olamadım.

Murat abi ok tuşu yada sağ ok tuşu ikiside aynı işlevi görüyordu.Ben video da ortalama yakıt ekranının sağında ok işaretinide göremedim açıkcası.Yani sağa tıkladığında gitmemesi normal gibi.Yazılımsal birşey var sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Murat abi ok tuşu yada sağ ok tuşu ikiside aynı işlevi görüyordu.Ben video da ortalama yakıt ekranının sağında ok işaretinide göremedim açıkcası.Yani sağa tıkladığında gitmemesi normal gibi.Yazılımsal birşey var sanırım.

Bencede yazılımsal gibi ama ..ortlalama yakıtı üzerine gelip ok > tıklıyorum tepki yok..isterseniz 3g bağlantısı ile de bağlanabiliriz..

Levent Okutan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, Ercan Çetin said:

Soğuk motorla %64 seyahat yazıyor bir sakıncası olur mu ?

Olmaz, niye olsun. Tüketiminiz fazla olur demek istiyor. Hatta araba kullanma toplu taşımaya yönel diyor :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar 35binde focus aldim. Ortalama yakiti sehir icinde 8.5tan asagi dusuremedim. Hele kisin 9-9.5, sakin ve temkinli kullanirim. Votes degistirme uyarilarinada uyarim. Fikri olan varmi? Habu arada uzun yoldada 6.5 - 7 civari. Ortalama 100-120km hizla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu aralar havanın genelde 0 ın altında olmasından mı bilmiyorum, vites değiştirme ikazları geç çıkmaya başladı. Atıyorum 5. Viteste 80 km hıza çıkınca yükselt uyarısı çıkarken, şimdi 100 km hıza çıkıyorum, gazı iyice azaltmama rağmen yükseltmw ikazı çıkmıyor. Aynı durum 4 ve 5. Vitesler için de geçerli. İlk 3 viteste bariz bir fark göremedim. Motor aşırı soğuklar nedeniyle motor devrinin 2000'in altına inmesine engel olmaya çalışıyor sanırım. Motor iyice ısındıktan sonra eski haline dönüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yağ ısınmadan ikaz çıkmıyor zamanında.. ama dizel için yinede yüksek değerler arkadaşınki, hele ş.dışı motor bir kere ısındı mı  tamam.. çok yüklü değilse 3-4 kişilik aile ile 5-5.5 lt yi geçmemeli

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Bekir B. said:

Fatih önceki kullanım tarzına göre ikaz verebiliyor, yani bir önceki kullanımda yüksek devirlerde vites değişimi yapılmış ise sistem buna göre hareket ediyor..

Yok abi yerler buz, hava -14 lerde, eco modda kullanıyorum hep :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kullanışa göre yapraklar ile puan verilen kıısımda yaprakların hepsi dolu olmasına rağmen beni hiç tebrik etmiyor araç. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Yol bilgisayarı küçük ekranlı olandan olduğu için mi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
40 dakika önce, Mehmet Emin Ünalan yazdı:

Kullanışa göre yapraklar ile puan verilen kıısımda yaprakların hepsi dolu olmasına rağmen beni hiç tebrik etmiyor araç. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Yol bilgisayarı küçük ekranlı olandan olduğu için mi acaba?

Seni tebrik ediyoruz Mehmet ???

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.