Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ecomode ayarlanabiliyor mu? Nedir ?

Fazıl Arslangiray

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Algılayamamıştır araç. 3lt nedir yahu?

Algılayamama oluyor mu yani.birde sürüşe başlamadan bilgi ekranında ecomode mu seçmem gerekiyor... ekranda ...lt/100km yazıyor ya onu şehirlerarası bazen bu seviyelerde gördümde onu demiştrim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Algılayamama oluyor mu yani.birde sürüşe başlamadan bilgi ekranında ecomode mu seçmem gerekiyor... ekranda ...lt/100km yazıyor ya onu şehirlerarası bazen bu seviyelerde gördümde onu demiştrim

Şakaydı da, 3lt nasıl yapıyorsunuz buna başlık açmak lazım asıl.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ecomode,

tamam modum teşekkürler. bu gösterdiğinizden yanlış görmediysem ecomode seçip te sürüş yapmam gerektiğini anladım.

Şakaydı da, 3lt nasıl yapıyorsunuz buna başlık açmak lazım asıl.

çok nadiren oldu sanırım hız sınırlandırıcıda kullanırken ve düz yolda(eğimsiz) çok azda olsa 3-4 aralıklarını gördüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17.09.2012 - 19:34 tarihinde, kadir ş. yazdı:

öngörü derken neyi kasdettiniz anlayamadım

03.07.2012 - 22:15 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Siz ayağınızı kontrol ediyorsunuz yani vites değiştirme ikazına göre vites değişikliği yaparsanız buna uymuş oluyorsunuz, yapmazsanı uymamış oluyorsunuz.

Kitapçığınızdan;

Nedir ?

Nasıl Ayarlanır ?

LÜTFEN başlıkları, açıklayıcı şekilde yazalım sayın öğretmenim!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
bende tüm çiçekleri fulledim ancak şampiyon veya başka bir iltifat mesajıyla karşılaşmadım. bu mesajlar her üretimde olmayabilirmi...

sanmıyorum, bilgi değilde tahmin olarak: değer 4.5 ve üzeri(test menusunden bakabilirsiniz) olursa resimde 5 olarak görünüyor ancak mesajın çıkması için daha yüksek değerler gerekiyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sakin kullanırsanız 2000 devirde vites yükselt uyarısı çıkar..(ki bu saçma çünkü 2000 dvirde değiştirince 1500 e düşüyor ve motor titriyor..en tasarruflu hali 2250 devirde vites yükseltip 1750 devirde yol almak).. agresif kullanırsanız bu 2500 de oluyor 3000 de.. sizin sürüş karakterinize uygun tasarrufu yaptırtmak amaç yoksa fabrika değerlerini tutturmak değil..

benim ilk iki çiçek dolu idi hız 4 yaprak dolu idi. ilk depoyu 6.6 ortalama ile gittim..bakıp göreceğiz gelecek neler getirecek. araç 900 km de

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
sanmıyorum, bilgi değilde tahmin olarak: değer 4.5 ve üzeri(test menusunden bakabilirsiniz) olursa resimde 5 olarak görünüyor ancak mesajın çıkması için daha yüksek değerler gerekiyor olabilir.

halen tüm çiçekler full durumda. henüz sıfırlama yapmadım. bir süre daha devam edeyim bakalım değişen bir şey olacak mı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
bende tüm çiçekleri fulledim ancak şampiyon veya başka bir iltifat mesajıyla karşılaşmadım. bu mesajlar her üretimde olmayabilirmi...

bendede aynı şekilde bir sıkıntı var , hız ve öngörü 5 yaprak vites değişimleri 4 yaprak doluyken ford ecomode ileri sürücü yazısı çıktı , ondan sonra uğraştım ettim hepsini 5 yaprak yaptım ancak bir değişim yok o yazıda , canı isterse görebiliyorum onu canı istemezse hiç yazmıyor , yazarsada yine ford ecomode ileri sürücü yazıyor , şampiyon olucam diye beklerken bi heves o yazıyı görmek için hayal kırıklığına uğradım :) birde arabamı aldığım ilk 2-3 gün ekranda motorun soğuk kullanımı %58 yazdı üçüncü gün %60 yazdı ama artık o yazı hiç bir şekilde görünmüyor :S 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.