Jump to content

Focus MK4 Silecek

Gürcan E.
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Focus 4 hb aracım için ön arka silecek bakıyorum ama internette bu kasa için uygun ürün bulamadım. Genelde hep 3 ve 3.5 kasa için var. 4 için çıkanlar da "silbak" diye ilk defa duyduğum bi marka. Daha önce Fiesta'da Bosch kullanıp memnun kalmıştım yine bilindik bir marka arıyorum.

Silecek ölçüsüyle ilgili forumda ve kullanma kılavuzunda bilgi göremedim.

Ölçüler 3.5 kasa ile aynı mı acaba?

Alıp memnun kalan varsa ürün tavsiyesi de olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Silbak duyulmamış bir marka değil.Fiyat performans ürünü diyebiliriz.Orjinal silecekler yada bosch'a göre oldukça ucuzduz.

Ben kullanmadım hiç ama kullananlar memnun bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim araçtakiler Silbak marka, 2 yıl civarı oldu takılalı, araç çok büyük oranda kapalı garajda kaldığından silecekler halâ iyi durumda, yaklaşık bir-iki ay önce Bolu-Düzce arası orta şiddetli yağmurda sıkıntı yaşamadan görevini yaptı. Yağmurun silmeyi gerektireceği miktarda yağdığı süreçte iyi ve sessiz çalışıyor. Tozlanan cama fıskiyeden su sıkıp sildiğinizde de yine sessiz ve güzel bir şekilde siliyor ancak uç kısımlarından az bir miktarda cam üzerinde sıvı bırakıyor, tabi araç hareket halinde olunca birkaç saniye içerisinde (belki 10-20 saniye kadar) o iz bırakan kısım da kuruyor, özetle tam bir fiyat-performans ürünü, hem de yerli marka, diğer çin malı veya markası ne olduğu bilinmeyen silecekler yerine net bir şekilde tavsiye edebilirim. Tabi Bosch da kaliteli bir marka ancak biraz tuzlu, galiba internet fiyatları 150 TL den başlıyor, Silbak' ın fiyatları ise güncel durumda ne kadardır bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.