Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Vs Jetta Vs Civic

Önerilen Mesajlar

Testten çok tanıtım gibi algılamak lazım, biraz da bireysel beğeniyi yansıtmışlar.

Yine de genelde söylenenlere katılıyorum, bizlerin de burada konuştuğu noktalar zaten.

Bir iki not:

- Honda'nın kokpitinden resmen nefret ediyorum

- VW'nin motor gücünü ne kadar verimli kullandığına her seferinde bir kez daha şaşırıyorum

- Tolga da yazmış Honda 0-122'ü aslında 12,2 saniye olacak, düz vitesinki verilmiş

- Bu tür karşılaştırmalarda artık mutlak bir galip aramamak lazım, herkes beğendiğini alabilir, şöyle veya böyle hepsi başarılı/kusurlu, öncelikler önemli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genelde arka bölge tasarımı yapamadığından şikayet alan focus arabalarında bu kez tam tersi olmuş.

Civic bu üçlüden en kötüsü bence.

Minimalist tasarımlar hoşunuza gidiyorsa Jetta,daha dinamik tasarımlar ise tercih focus alınır.

Hem sedan hem hb keyfi içinse bir üst katta liftback mondiye bakın derim.

Azıcık büyük ama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

honda civic sedan euroncap'ten 5 yıldızı yok. ve benzinli sadece dizeli yok yakıt tüketimi uçuk! turbo da yok araçta.

Jetta meksikadan geliyor millet alman üretimi diye alıyor. İçi adi dışı güzel. Dizeli traktör gibi motoru eski teknoloji.

Focus ecoboost ve dizeli 1 numara rakibi yok doğru düzgün, standart benzinlisinin performansı kötü.

Hangisini alırım tabiki focus :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.