Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3- Servisinize Yazılımınızı Güncelletin Ücretsiz..

Muammer DEMİR

Önerilen Mesajlar

Bende bakmaya çalıştım şöyle bir şey çıktı.

Bu kadar güncelleme olurmu ya, araba komple problemmiş gibi geldi bana. :)

adszqup.png

Uploaded with ImageShack.us

evet aynıları bende de var, büyük umutlarla gidecem servise, bi de şu gaz yememe hikayesi düzelirse arabamı daha da çok sevecem...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey merhaba; bu güncellemeyle alakalı etis sayfasına baktığımda şase numarasını girdiğimde benim aracım çıkmıyor kasa model uyuyor ama benim benzinli orada dizel diyor ve güncelleme olup olmadığını öğrenemiyorum, siz bakabiliyorsunuz sanırım, mümkün mü

Etis sitesinde aynı sorunla bende karşılaştım. araba normalde dizel ama aşağıdaki gibi gözüküyor. Ayrıca 2012 model. Neden böyle oluyor acaba ? Siteye üye girişi yapmadım direk şasi numarasını girdim. Focus 2011-, 1.6L Duratorq CR TC (115PS) - DV6, Buz Beyazı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Etis sitesinde aynı sorunla bende karşılaştım. araba normalde dizel ama aşağıdaki gibi gözüküyor. Ayrıca 2012 model. Neden böyle oluyor acaba ? Siteye üye girişi yapmadım direk şasi numarasını girdim. Focus 2011-, 1.6L Duratorq CR TC (115PS) - DV6, Buz Beyazı

Ozan bey'e cevap vermiştim, aracında bir hata yok....Cevabımı kontrol ediniz lütfen..

Sizde bir yerde hata yapıyorsunuz belli ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

0 km. araçlara gerek var mı update yaptırmaya?

Teslim edilmeden son güncelleme yapılıyor mu?

Üretim tarihine bakar.

Altı aydır bayide bekliyorsa güncellemeler çıkmış olabilir tabii.

Sorunsuz arabaya güncelleme gerekir mi diye sorulabilir...

O zaman da güncellemenin içeriğini sormak lazım, ki onu da öğrenmek pek kolay değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

0 km. araçlara gerek var mı update yaptırmaya?

Teslim edilmeden son güncelleme yapılıyor mu?

Baran adamlar arabayı biran önce teslim (park yerlerinde yer açmak,diyer işlerle ilgilenmek v.b.) için lastik havasını bile kontrol etmeden teslim ediyorlar.....Sonra alıcı servis ziyaretlerine başlıyor güncelleme de bunların içinde ......Tabii araç hakkında bilgisi yada bir duyumu varsa.....Ama şunun da altını çizmek gerekir servis ziyaretlerinde ilgilenmeleri takdir edilecek seviyede....En azından ben şimdiye kadar servis ziyaretlerinden memnun döndüm....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bey'e cevap vermiştim, aracında bir hata yok....Cevabımı kontrol ediniz lütfen..

Sizde bir yerde hata yapıyorsunuz belli ki.

Sizin cevabınızı okudum sanırım siz kontrol ettiniz Ozan Bey'in aracını. Ben nerede hata yapıyorum onu öğrenmek istiyorum. Etis nasıl kullanılır biraz bilgi verirseniz memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin cevabınızı okudum sanırım siz kontrol ettiniz Ozan Bey'in aracını. Ben nerede hata yapıyorum onu öğrenmek istiyorum. Etis nasıl kullanılır biraz bilgi verirseniz memnun olurum.

Valla öğrenecek veya bilecek birşeyi yokki, kodu giriyorsunuz sadece.

En azından benim bilgim bu kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bende de bcm ve pcm modülleriyle ilgili yazılım güncellemesi gözüküyor

Yazılım Güncellemeler - Gövde Kontrol Modülü (BCM)

Modül Programlama

Bu uygulama, Gövde Kumanda Modülü yazılımını en son seviyeye güncelleyecektir.

Modül programlamaya başlamadan önce aracın uygun bir akü destek birimine bağlı olması önemlidir.

SC20120705-0945-G1406654

Ford Motor Company Sürekli Program Geliştirme Sürecinin bir parçası olarak, bu modül için yazılımın daha yeni bir sürümü mevcuttur.

Yazılım Güncellemeler - Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM)

Modülü Tekrar Programlama

Focus / C-Max 1.6L EcoBoost SCTi.

Bu uygulama PCM modülünü en güncel ayarlama sürümü ile programlar.

Ford Motor Company Sürekli Program Geliştirme Sürecinin bir parçası olarak, bu modül için yazılımın daha yeni bir sürümü mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.