Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3- Servisinize Yazılımınızı Güncelletin Ücretsiz..

Muammer DEMİR

Önerilen Mesajlar

30 dakika önce, Ali Ö. yazdı:

Arkadaşlar bugün öğlen 2014 1.0 Ecoboost Focus arabam için yazılım güncellemesi var servise bekleniyorsunuz tahmini yarım gün sürecek dediler bu sürüm güncellemesinde neler bulunuyor acaba? Başka konu açmak istemediğim için buraya yazma gereği duydum.

Bunu biz nasıl bilebiliriz ? Servise sorun elinizin altında ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bunu biz nasıl bilebiliriz ? Servise sorun elinizin altında ??

Benden önce yaptıran eden vardır diye düşündüm o sebepten sordum hocam. Arabayı sabah servise vereceğim (anahtarı bekçiye bırakıcam) akşama alacağım ben giderken de kapalı olacak geri gelirken de o yüzden telefonda aradığımda anca bayanlar açıyor onların da hiçbir bilgisi yok ne yazık ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
17.12.2018 - 14:41 tarihinde, Ali Ö. yazdı:

Arkadaşlar bugün öğlen 2014 1.0 Ecoboost Focus arabam için yazılım güncellemesi var servise bekleniyorsunuz tahmini yarım gün sürecek dediler bu sürüm güncellemesinde neler bulunuyor acaba? Başka konu açmak istemediğim için buraya yazma gereği duydum.

Belli oldu mu güncellemeyi yaptırdınız mı acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.