Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Astra 1.4T - Test

Önerilen Mesajlar

Sen böyle anlattıkça, benimde aklım turbo benzinliye doğru kayıyor. Birde bunlara Lpg gelirse ballı kaymak olur :D

Turbo benzinliler bir zamanın turbo dizel furyası gibi şuan, git gide gelişiyorlar ve kulanım keyifleri çok yüksek. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opel Astra kullanıcısı hocam hiç bir Golf Tsi 122 likle yürüme şansın oldu mu?Çünkü teknikte Astra 18 bg daha fazla olmasına rağmen yarım saniye daha yavaş.

Kardeşim Golf le hiç olmadı ama 122lik Passat la oldu; kalkışlarda az farkla, 140-150 sonrası bariz farkla arayı açtım.

Golf ün hafifliği göz önüne alınırsa kalkış-orta hız seviyelerinde az farkla Golf, yüksek hız / üst devirlerdeki esneklikde Astra alır.

Yeni nesil tek turbolu Vw ler alt ve orta devirlerde harika ancak bunu yapabilmek için üst devirlerde boşluk bırakıyorlar bu da sadece spor kullanımda belli oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

tolga bey sizde astra var sanırım bende almak istiyorum ancak yalıtım benim için önemli şuan honda civic var bıktım rüzgar sesi ve yol sesinden astra turbo yakıt nasıldır.yalıtım ne kadar kötü uzun yolculuklarda rüzgar sesi ne kadar çok birde süspansiyon seslimi çalışıyor.ben astraya hastayım daha önce h vardı sattım honda aldım ama hondada kasa v yalıtım sorunu var.birde astrayla beraber avensisi düşünüyorum 1,6 132 ps olan siz bu konuda ne düşünürsünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Test etme olanağınız varsa edınız :D

tolga bey sizde astra var sanırım bende almak istiyorum ancak yalıtım benim için önemli şuan honda civic var bıktım rüzgar sesi ve yol sesinden astra turbo yakıt nasıldır.yalıtım ne kadar kötü uzun yolculuklarda rüzgar sesi ne kadar çok birde süspansiyon seslimi çalışıyor.ben astraya hastayım daha önce h vardı sattım honda aldım ama hondada kasa v yalıtım sorunu var.birde astrayla beraber avensisi düşünüyorum 1,6 132 ps olan siz bu konuda ne düşünürsünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Sefer bey kusura bakmayın iletinizi şuan tesadüfen görmüş bulunmaktayım.

Almayı düşündüğünüz Avensis rakiplerinden biraz pasif kalmış gibi görünse de kaliteli özellikler sergileyen ve bir üst sınıfa ait olmanın verdiği birtakım hacim ve konfor üstünlüklerine sahip bir araçtır.

Astra J ise Astra H dan hem daha sarsıntısız hem de daha sessizdir, amortisörleri net bir biçimde daha olgun bir karaktere sahiptir burdan yola çıkarak sahibi olduğunuz Civic le de kıyaslayabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.