Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Bagaj Kapağı Kilitli Kaldı

kadir sönmez

Soru

arkadaşlar merhaba

sorunsuz çalışan bagaj kapağımı bugun her nedense açamadım kumandadan bagaj açma düğmeside bagıjın kendi üzerindeki düğmede iş yapmıyor yani tık diye falan hiç ses yok

bagaja giden kabloları kontrol edecem ama bunun için bagaj kapısını açmam lazım nasıl açılır şimdi bu kapak? anahtarı sokarak açabileceğimiz bir delik falan yok değilmi focus 2 lerde?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

ben 2017 de değişmiştim tanıdıgım vardı 275 tl ye aldım yanılmıyorsam hocam 5 fiş dedi servis pahalıdır isterseniz mekanızmayı dışarıdan alıp taktırabileceğiniz birileri de yapar zaten mekanızma orjinal olunca 2 kere kumandadan bastıgınızda hemen atıyor bagaj tamamen acması için yay lazım ama fcosu 2 lerdeki bagaj farklı bilen birilerine göstermek lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bagajdaki kablo kırılmış arkadaşlar. Arka koltukları yatırarak kabloyu buldum ek yaptım. Bu kablo kopuk iken geri vitese takıldığında bagaj açık uyarısı veriyor(siyah beyaz kablo. Diğerlerine göre biraz daha kalın). Hareketli bir yapısı var bu kablo demetinin. Bir daha kırılmayacağının garantisi yok maalesef.

_20190604_195611.JPG

Ali YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19.08.2017 - 09:40 tarihinde, Mehmet Ay. yazdı:

sorunu an itibari ile cozduk.

Kendi ustama gittim ve 5 dakikada tum islemler bitti.

Bakmadigim tek yer olan bagaja cikan koruk icinden siyah kablo kopmus.

Soketten elektrik verince calismasi beni yaniltti.

Kabloyu bagladigimizda sistem normale dondu.

y3kYAL.jpg

Bagag kapağı kapalıyken , plastk aksamı nasıl söktünüz ? Çünkü onu çıkarmadan buraya ulaşamazsınız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.