Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Chiptuning

Mehmet Gazihan

Önerilen Mesajlar

Dünyanın en büyük motor üreticisinin motorlarınımı kötülüyorsun bana boss

Lütfen yani :)

Ford önce 12000 rpm çevirebilen motor yapsın.. Ondan sonra belki kararım değişir Hondanın üstünlüğü konusunda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen neden fordu savunuyorsun bana.. Fordda amaç edinsin kendine yapsın boss. gel bi turbolayalım hondayı bak ne oluyor. Honda turbolama zevkini müşterilerine bırakmış. Daha güzel 1,6 VTI ı turboliyip F2RS i geçmenin zevki ayrıdır.. Bunların içinde Ferrariler BMW ler porschelar falan Büyük zevk boss büyükı zevk

Ve performanstan ziyade motorlar dayanıklı.

Boşuna Honda dünyanın en büyük motor üreticisi olmadı boss

Senin F2.5 un motorundaki ti-vct sistemini Honda 1988 yılında kullanıyordu. O yıllarda ford 2,0l motordan 100 hp alıyorken Honda 0,8lt motordan 83 hp güç alıyordu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen neden fordu savunuyorsun bana.. Fordda amaç edinsin kendine yapsın boss. gel bi turbolayalım hondayı bak ne oluyor. Honda turbolama zevkini müşterilerine bırakmış. Daha güzel 1,6 VTI ı turboliyip F2RS i geçmenin zevki ayrıdır.. Bunların içinde Ferrariler BMW ler porschelar falan Büyük zevk boss büyükı zevk

Ve performanstan ziyade motorlar dayanıklı.

Boşuna Honda dünyanın en büyük motor üreticisi olmadı boss

Senin F2.5 un motorundaki ti-vct sistemini Honda 1988 yılında kullanıyordu. O yıllarda ford 2,0l motordan 100 hp alıyorken Honda 0,8lt motordan 83 hp güç alıyordu

Canım ford'u savunmuyorum , honda'nın geri kaldığını savunuyorum..Bana 1.6 1.4 1.2 turbo araç göster..

eskidendi koca motorlar felan.. :) f2.5'a bakma sen..Civic'de halen aynı motor..fark yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sadece motor yapıyo zaten (ya da eskiden yapıyodu diyelim... şuan fısss, 125 lik motor bas bas bağırıyo ama gitmiyo)..honda da şuan tam bir teneke canım.. :D

Rakiplerinden iyi yürüyor yine :P Eskisinden kötü ancak yinede rakiplerinden daha iyi.. Ama VTEC makinanın dilinden anlayan adam olacak o aracın direksiyonunda
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen sanırım diğer rakipleri sürmedin :D olay sadece motorla da bitmiyor :P you know..

yeni ti-vct 125 ps le kapışsın da görelim güç veya tüketim...

Varmısın gel kiralayalım ? İstanbuldan boluya kadar sıkalım. Performansı görelim Boluda mangal yapalım dönüştede ekonomi spec yapıp yakıt tüketimini görelim ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.