Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Chiptuning

Mehmet Gazihan

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

bende istanbulda yeriniz nerde demek istedim zaten :)

Not:Yanlış anlaşılma olmasın burası bizim değil sayın üyemiz mehmet beyin...Daha önceden üyelerimiz de kendisinde chip tun. yaptırmıştı

kendisi iyi olduğu için size öneriyoruz...Bizden gittiğinizi söylersiniz :)

Adres:

TEM Yanyol - Highway

ATAŞEHİR - İSTANBUL

İnternet sitesi:

www.chiptuning.com.tr

Harita ;

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=tr&msa=0&msid=200745106850848389359.00049b51defc53be633d3&ll=40.996387,29.135227&spn=0.003887,0.006866&z=17&source=embed

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.racechip.de/racechip-chiptuning/Ford-Focus-1-6-TDCI-836-r.html

arkadaşlar bunu tavsiye edermisiniz. Klasik sürümünü. Pro olanı 150 euro dan pahalı olduğu için gümrükte sorun çıkarabilir.

Bide bunun çalışma prensibi nasıldır turbonun basıncıyla mı ilgili yoksa sensör bilgilerinimi karıştırıyor. (yakıt-hava)

Birde beygir gücü ve tork u ayarlanabiliyormuş. Bunu takarsam 1750 devir yerine 1500 lü devirlerde 240 nm tork alabilirmiyim.

136 hp 307 nm ciddi bir güç. Overboost la birlikte mi 307 nm oluyor ? paypall hesabı nasıl alıyoruz bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlardan yarım bekliyorum. Fiyatı 129 euro gerçekten ucuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi burda chip uygulaması yapacak bi usta yok burda adamlara chip desem o ne derler :D

Ama box alırsam gider servise taktırırım common rail kablosu ters yerdeymiş kendim takamam diye dedim.

Ayarlaması felan var istenilen şekilde ayarlanıyor az daha araştırayımda haber veririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.