Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Koltuk Kılıfı

Guest Özcan B.

Önerilen Mesajlar

arkadaslar ankara oto döşemeden koltuk kılıfı ısmarladım.Kılıflar mükemmel,birebir araca özel dikilmiş(ön-arka kafalıklara kadar)on numara işçilik var orjinalini hiç aratmayacak derecede kumaş kalitesi var,ayrıca bi o kadar da şık durdu...Tavsiye eden arkadaslara ve tabi ki ankara oto döşemeye teşekkür ediyorum..kılıf arayan arkadaslara da tavsiye ediyorum.resimler telefonla çekildiği için çok kaliteli çıkmamıs ama,merak edenler için paylasıyorum resimleri de

Focus 3 Koltuk Kılıfı1.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı2.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı3.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı4.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı5.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı6.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı7.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı8.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı9.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı10.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı11.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı12.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı13.jpeg

Focus 3 Koltuk Kılıfı14.jpeg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim ilker bey,,kılıflar güzel ama malum ben eskişehirde oldugum için ısamrladıgım yere takdıramadım.esk.de bi yere takdırdım adamalr iyi takadamadı,hatta bunun modeli ne die sordular:)...koltuk tokaları normalde dısarıda olması gerekıyordu onu içinde bırakmıslar..kötü takmıs da olsalar kılıf iyi duruyor... artık ankaraya gittiğimde yerine söktürüp tekrar onlara taktırmayı düşünyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ümit bey kılfıları ankara oto döşemeden sipariş ettim..forumumuzla anlaşması da var,üyelere ayrıcalık da tanıyorlar,firma ankara da..ankara oto döşeme.. linki ni daha önce paylasmıslardı burda, http://www.ankaraotodoseme.com/,fiyatı 150 tl..bana uygun geldi kalitesine ve işçiliğine bakarak...ben ilk önce aracıma özel kılıf dikildiğini bilimyordum..universal kılıflardan alacaktım onlar da tabi oturmayacaktı,zaten onlardan da iyi bi sey alsan 100 liranın üzerındeydi hemde pot duracaktı,oturmayacaktı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 2 hafta sonra...

ben haziran ayında aldım buradan . dükkan sahibi ilker bey çok beyfendi birisi. telefonla sipariş verdim. bir hafta içinde elime ulaştı. özel sipariş olduğu için. resimlerini çekip koyamadım siteye birtürlü. alacak arkadaş varsa düşünmeden alsın derim.

iyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amblem dışında güzel duruyor, ben o amblemle asla kullanamazdım.

Yine de benden sonra benim arabayı kullanacak olana önerebilirim, aklımda bulunsun!

Alttaki mesaja yorum, sürücü koltuğu uyumak için hem uygun değil hem rahat değil, yastık olsa ne olur olmasa ne olur... (ööööyk)

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koltuklardaki hava yastıkları şu durumda devre dışı gibi duruyor....

Bu vatandaşa uğrayıp yaptığı işi incelemiştim geçen yaz. Araban ne dedi yeni kasa focus dedim. Arabanın paketine kadar sordu. Napacan sen paketini falan diye meraklanınca, hava yastığı var vs var falan diye detaylandırınca dedim eleman bu işi severek yapıyor. Ve işçiliği hakikaten çok güzel.

Ve evet amblemle tofaş havası estiriyor. Ama söküleybıl bişey.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.