Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus ile Gidilen Yerler

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Nemli ve bunaltıcı bir havası yoktur inş. :) , gezi planım var nereye gitsem bilemiyorum :hmm:

Tabii şimdi Akdeniz tercih ettiğinizde bazı şeyleri göze almanız gerekiyor.....Ama bence oraya gitmemek büyük bir kayıp..tabii yineliyorum bu benim şahsi fikrim..... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi iyi yenge "Başlıcam senin fordçularına bu sıcakta" demiyor :kıhkıh:

Aydın aslında fordçular bahane ben hayatımın en fotolu ve keyifli seyehetini gerçekleştirdim...Bu arada eşimde mühendis olduğu için sürekli bilgisayar ekranı ve dökümanlara bakmanın vermiş olduğu rahatsızlığı bu cennet gibi doğa güzelliklerini görmenin ve havasını tenefüs etmenin vermiş olduğu duygu hani bir söz varya 'anlatılmaz yaşanır ' işte öyle birşey..... ^_^

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi eskiden Need For Speed falan oynardık, Serinin bi oyununda Fransa sahilleri Normandiye vs gibi yerlerde geziliyordu, bazen iki yanı çamlık yollardan geçilirdi bazen bi tarafı orman bi tarafı uçurum deniz vs. gibi manzaralarda geçiyordu oyun çok hoşumuza giderdi. Senin resimlerde aynen öyle, gerçek olamayacak kadar güzel geliyor insana; bu topraklar bize bahşedildiği için şükretmek gerek her daim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi eskiden Need For Speed falan oynardık, Serinin bi oyununda Fransa sahilleri Normandiye vs gibi yerlerde geziliyordu, bazen iki yanı çamlık yollardan geçilirdi bazen bi tarafı orman bi tarafı uçurum deniz vs. gibi manzaralarda geçiyordu oyun çok hoşumuza giderdi. Senin resimlerde aynen öyle, gerçek olamayacak kadar güzel geliyor insana; bu topraklar bize bahşedildiği için şükretmek gerek her daim...

Ahmetim o bahsettiğin oyunun yanılmıyorsam iki veye üç serisi bizde var ve oğlumla en çok oynadıklarımız arasındadır...tabiii sadece yaz tatilinde..(en azından ben öyle biliyorum)....

Ve yazdıklarının aynını eşime yolda bir çok kez söyledim..... :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.