Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Ümit, bugun baya bir çift dikiş attın :) Cidden ben de merak ettim bu kadar uygun fiyatı nasıl alabildin?

Ya o çift dikişin sebebi ben değilim. Bizim Adalet Bakanlığının sistemi galiba. Yoksa burada iletinin gitmiyormuş gibi "İletiniz Kaydediliyor" diyor. Bak yine dedi. :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit, bugun baya bir çift dikiş attın :) Cidden ben de merak ettim bu kadar uygun fiyatı nasıl alabildin?

Ya o çift dikişin sebebi ben değilim. Bizim Adalet Bakanlığının sistemi galiba. Yoksa burada iletinin gitmiyormuş gibi "İletiniz Kaydediliyor" diyor. Bak yine dedi. :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak mesela bu üç tane olmuş.

Bu da dahil diğeri silinirse, size zahmet oluyor ama valla ben bişey yapmadım kosmerim. :D :D

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

baska bir browser dene istersen... belki faydası olur..

Bu arada dikişleri üçledin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normalde bana verilen fiyat 242 TL + kdv (284 TL) idi %10 işçilik %5 indirimle 270 demişlerdi. Sonra bi baktım telefonuma mesaj geldi. Aracımın bakımını 30 hazirana kadar Başerden yaptırırsam hava ve polen filtreleri hediyesi olacakmış. Eh işte mevzu bu. Ankaralılara duyrulur. TOPLAM 179 TL yanlış duymadınız. Full bakım. Müsait bir vakitte faturanın resmini eklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15.000 bakımda benzinli dizel fark etmiyor, 280 TL civarında, 30 Haziran'a kadar yaz kampanyasından hava filtresi bedava zaten, bir de servisler insiyatif kullanarak %20'ye kadar indirim yapabiliyorlar.

Polen filtresi hediyesi iyi olmuş ama. Benimki kirlenmediğinden değişmemişti ve bakım 168 TL tutmuştu, daha önce de yazdığım gibi (buna spoyler montajı dahil).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim araba 13000 km oldu yıllık bakımada 1,5 ay var ama kampanya ile 380tl lik bakımı 300 tl ye yapacaklarını söylediler hava filtresi bedava cuma için randevu aldım yaptırsam diyorum yoksa yılın dolmasını beklesem bilemedim. Aslında 15000 bakımında yakıt filtresi ve polen filtresinin değişmesi gerekmiyormuş kayseri ünallar bu şekilde bilgi verdi fiyatta 165tl. Ama metinler bunların değişmesinde fayda var dedi bakım ücreti 380 tl indirimlerle 300 gibi yapacaklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim araba 13000 km oldu yıllık bakımada 1,5 ay var ama kampanya ile 380tl lik bakımı 300 tl ye yapacaklarını söylediler hava filtresi bedava cuma için randevu aldım yaptırsam diyorum yoksa yılın dolmasını beklesem bilemedim. Aslında 15000 bakımında yakıt filtresi ve polen filtresinin değişmesi gerekmiyormuş kayseri ünallar bu şekilde bilgi verdi fiyatta 165tl. Ama metinler bunların değişmesinde fayda var dedi bakım ücreti 380 tl indirimlerle 300 gibi yapacaklar.

Polen filtresi kirlenmemişse değiştirmeyin, yakıt filtresi de 30.000'de bir diye biliyorum, ben olsam onu da değiştirmezdim.

"Aman canım en iyisinden olsun" zaafını çok iyi kullanıyorlar. :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bi önceki dizel focusumda ilk 15000 ve 30000 bakımda mazot filitresini değişmiştim servisin zorunlu dayatmasıyla.ama daha sonra servisimi değişimimde bakım için 30000 de bir mazot değişmemi söylediler bunları söyliyenlerin ikiside yetkili servis aralarındaki fark birinin fazla sömürmek istemesi başka bişey değil,bilinçli tüketici olmakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen dediğiniz gibi oldu 2 gün önce arkadaşınkine bakım yaptırdık değişmesin dedik servisten direk şu cevap geldi

- "abi yanlış anlamada sen bu arabaya kaç para verdin"

aslında bende bilmiyorum yakıt filtresinin değişmesi ile yakıttan tasarruf olmaz mı ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün 15000 bakımını yaptırdım 293 tl. Yalnız servisteki arkadaşlar sağolsun arabada ses vardı ön gögüste onu yapmak için test sürüşüne çıkmışlar 30 km gezmiş gelmişler:) sorun halloldu dedilerama ses hala var.Birde yazılım atmışlar araba şimdi ilk harekette stop ediyor baya gaz vermezsem önce böyle bir sorunum yoktu teşekkürler servise :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün kendi aracımın motorunu yıkatmaya gittiğimde (focus2) orda sırada bekleyen füme F3 gördüm sahibiyle biraz sohbet ettik.

Yorumu :

''Daha önceki vw aracım için ilk bakıma 500 lira istemişlerdi , ford'dan daha fazla bekliyordum ama 250 Lira kitlediler dedi''

Kısacası bakım fiyatından memnun ( 250 Lira )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.