Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Bu sabah 2015 focusu 2. bakım için 26K km de servise bıraktım. Hava ve polen filtresi yağ antifiriz 880 TL . 

Ford kendini premium sanıyor; fiyata bak.

Mazot filtresi de dahil mi abi kaç km de değişiyor ?

Antifiriz neden değişti servis klozunda 120k yazıyordu sanırım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Mazot filtresi de dahil mi abi kaç km de değişiyor ?

Antifiriz neden değişti servis klozunda 120k yazıyordu sanırım 

antifriz diye yanlış yazmışım, antifrizli silecek suyu tabii ki :)  

Mazot filtresi de değişti. 

Polen filtresini değiştirtmedim ,  40-50 TL de indirim yaptılar 680 felan ödedim. 

Orada Şahsuvarın Focus RSi duruyor şunu verin de bir turlayak dedim. Yok abi o patronun ellettirmiyor dediler. 

Araba yokuşlarda yığılıyor sanki ; kavramalara şanzımana bir bakın dedim. Arıza kodu yok TCM PCM güncel biz test ettik sorun görmedik dediler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

antifriz diye yanlış yazmışım, antifrizli silecek suyu tabii ki [emoji4]  
Mazot filtresi de değişti. 
Polen filtresini değiştirtmedim ,  40-50 TL de indirim yaptılar 680 felan ödedim. 
Orada Şahsuvarın Focus RSi duruyor şunu verin de bir turlayak dedim. Yok abi o patronun ellettirmiyor dediler. 
Araba yokuşlarda yığılıyor sanki ; kavramalara şanzımana bir bakın dedim. Arıza kodu yok TCM PCM güncel biz test ettik sorun görmedik dediler. 

Yağ varil miydi ?(FMY, Castrol) 5w30 mu yoksa 0w30 mu koyuldu abi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Yağ varil miydi ?(FMY, Castrol) 5w30 mu yoksa 0w30 mu koyuldu abi.

Yağın ne olduğu yazmıyor , vw gibi spec yazmışlar 5-30 . 4 litresi 200 tl, mazot filtresi 200 tl, hava filtresi 70 tl işçilik 150 tl, ıvır zıvır 60 tl. Balata cikmamasina sevindim. 26 binde otomatik arabada kesin değişir diyordum. Ötüyordu da. Hatta formen muhtemelen değişir demişti. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

2015 1.5 Tdci focus 45000 bakımı için servisten fiyat aldım 1550 tl dendi gerçek mı bu ??

Içerik; yağ, yag filtresi, polen, şanzıman yağı ,karter tapa (45kda değişiyormuş)

2015 1.6tdci nın 30 bın bakımı için 770 tl vermistim.. 45 bin icıi 400 mu 500 mu tl fıyat vermıslerdı dıye hatırlıyorum daha ucuz denmişti... ( 7 ay önce) 

otomatikde farklı bi espiri varsa bilemem :S

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlave bir şanzıman yağı değişimi var. 
Fiyatlar Avrupa ayarında, gelirler TR olunca üzüyor...
Tam yakaladım öpeceğim durumu!

7 lt yağ için bu fiyat hiç normal değil abi daha önce garantiden aracın volan değişmiş 30k'da 2lt tamamlanmış yağ.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.