Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Yeni aracım Focus ile aranıza katıldım, alır almaz bakımının geldiğini fark ettin 45 bin bakımı. Ankarada önerebileceğiniz fiyat olarak hangi bayi vardır? nereye gitmeliyim ? araç 2015 model servis bakımlı, garantiyi bozdurup dışarda yaptırmak mantıklı mı sizce değer mi ? malum araç+sigorta+kasko derken iyice belim büküldü :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.02.2017 - 10:05 tarihinde, Ömer Şen yazdı:

garantiyi bozdurup dışarda yaptırmak mantıklı mı

hep araçlarımı yetkili serviste bakımını yaptırdım, yaptırıyorum. ekonomi için şöyle bişi yapabilirsiniz. er-ol otodan bakım seti isteyebilirsiniz aracınıza uygun, bakım seti geldiğinde yetkili serviste sadece işçilik ödeyip tasarruf edebilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hep araçlarımı yetkili serviste bakımını yaptırdım, yaptırıyorum. ekonomi için şöyle bişi yapabilirsiniz. er-ol otodan bakım seti isteyebilirsiniz aracınıza uygun, bakım seti geldiğinde yetkili serviste sadece işçilik ödeyip tasarruf edebilirsiniz. 

Merhabalar, bugün bakımı Ankara Başer de yaptırdım. FocusClubTr.com üyeliğine işçilikle %30 malzemede %20 indirim aldım. Bakım 377₺ ye geldi. Forumun indirim yaptırması çok hoşuma gitti açıkçası. Duyurulur
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
3/1/2017 - 21:33 tarihinde, Ömer Şen yazdı:

Merhabalar, bugün bakımı Ankara Başer de yaptırdım. FocusClubTr.com üyeliğine işçilikle %30 malzemede %20 indirim aldım. Bakım 377₺ ye geldi. Forumun indirim yaptırması çok hoşuma gitti açıkçası. Duyurulur

ömer bey, acaba aracın kaç bin bakımı idi..

Benim aracım 2013 focus dizel. 60 bin bakımı geldi.

Ankara otokoç 830 tl fiyat verdi.

Ankara Tan oto 680 tl,

Bursa- sönmez koç oto 630 tl fiyat verdi, ki daha önceki bakımını da burda yaptırmıştım. aracı ordan almıştım. memnundum ama bursaya gidiş tarihim muallakta.

tan oto ile ilgili izlenimlerim hep iyi idi. tabi çevremden duyduğum kadarıyla,tecrübe etmedim. ankarada sadece otokoç tan bakım yapmıştım. başer nasıldır? tecrübe eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ayrıca başer deki indirim için ne gerekiyor? hala devam ediyor mu :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, adnan canpolat yazdı:

tan oto ile ilgili izlenimlerim hep iyi idi. tabi çevremden duyduğum kadarıyla,tecrübe etmedim. ankarada sadece otokoç tan bakım yapmıştım. başer nasıldır? tecrübe eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ayrıca başer deki indirim için ne gerekiyor? hala devam ediyor mu :) 

Burada ve belki diğer konularda da çeşitli yorumlar mevcut

https://www.focusclubtr.com/topic/11069-ankara-ford-yetkili-servisi-başer-forddan-üyelerimize-indirim/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

o başlığı daha önce de okumuştum, bilgim var ancak indirim kısmı askıda kalmış. doğan beyin indirim için bağlantı kurdupu kişiler başerden ayrılmış, son durum bu şekil idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.04.2017 - 00:51 tarihinde, adnan canpolat yazdı:

ömer bey, acaba aracın kaç bin bakımı idi..

Benim aracım 2013 focus dizel. 60 bin bakımı geldi.

Ankara otokoç 830 tl fiyat verdi.

Ankara Tan oto 680 tl,

Bursa- sönmez koç oto 630 tl fiyat verdi, ki daha önceki bakımını da burda yaptırmıştım. aracı ordan almıştım. memnundum ama bursaya gidiş tarihim muallakta.

Merhaba Adnan Bey,

Aracım 2015 model trendx 45 bin bakımına gitmiştim indirimli 377tl ye yaptırdım.

60 bin bakımında ekstra yakıt filtresi değişeceğini ve rutin bakıma 150-200tl gibi ek masraf olacağını belirtmişlerdi.

İlk ford aracım ve ilk ford servis deneyimimde başer de oldu. Lastik basınç sensörü uyarısı vardı aracımda söylememe rağmen pek ilgilenmemişler sadece bakım yapıp teslim ettiler.

İndirim için biraz ısrarcı ve konuya hakim davranmanız gerekiyor çünkü çalışanların tamamı bu konuya vakıf değil özellikle focusclubtr üyesiyim %30 işçilik, %20 parça indirimim var diye ısrar ederseniz kendilerinin bilmediğini düşünüp bilebilecek birilerini çağırıyorlar.

İspat içinde üye kartı vs falan sordular ama ödemeye gelince çok takılmadılar, nasıl ispat ederdim onu da bilmiyorum aslında :)

--2 dakika sonra eklendi--
02.04.2017 - 01:01 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Burada ve belki diğer konularda da çeşitli yorumlar mevcut

https://www.focusclubtr.com/topic/11069-ankara-ford-yetkili-servisi-başer-forddan-üyelerimize-indirim/

Keşke benimde focusclubtr stickerim olsa :sofeer:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Ömer Şen yazdı:

Keşke benimde focusclubtr stickerim olsa :sofeer:

bu gün arayarak telefonla şansımı bi deniyeyim dedim, 790 tl dedi. sistemden bakım yüzde 10 indrim hakkım olduğunu 700 tl ye olur dediler. focus club veya ford lifecard gibi argümanlarla pazarlık ettim. ama faydası olmadı. belki yüzyüze bieşeyler yapılabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

IMG_3949.JPG

Daha önceki bakımımıda sönmez koç oto da yaptırmıştım. Memnun kalmıştımda. Bursadaki koşuşturmacalarım arasına bakımı da sıkıştırdım.. sabah 9 da verdm öğleden sonra 14.00 da aldım. 45 binde mazot filtresi değişmiş ondan senep 60 binde değişmedi, polen filtresinide ben kendim değişmiştim. İndirimle birlikte 424 tl ödedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 Focus 1.5tdci pws aracım için Ford kar servisinde 30000km bakımını yaptırdım. Mazot ve polen filtrelerini dışardan faturayla temin edip servise kullanılması için verdim. Filtrelere 95tl, servise de herşey dahil 540tl ödedim. Toplamda 30000km bakımı için 635tl ödemiş oldum. 2 gün süren bakım sırasında aldığım ikame araç de hediyesi oldu. [emoji39]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.03.2017 - 21:33 tarihinde, Ömer Şen yazdı:

fiyat çok makul geçenlerde Bodrum Helvacıoğlunda 520 tl gibi bişey ödedim 45 bin bakımı için bide lifecard indirimli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun mugla helvacioglunu aradim 30000 bakimi icin fiyat istedim illa araci getirin makinaya baglayacaz falan dediler. Servise gittim temsilciyle gorusmeyi beklerken araci kirlenmesin diye bantlamislar. Bunu gormek guzel. Bu boslukta ankara Baser otoyu aradim. Hemen fiyatlandirma yapildi ve bana 790 lira fiyat verdiler. indirim varmis 775 liraya indiler. Focusclup tan bahsettim ve telefondaki bayan evet bilgimiz var hemen hesapliyorum dedi ve 590 lira fiyata indi. Diger yandan mugla servisi ise 810 dan giris yapti. istemiyorum deyince 770 e dustu. Ankaradaki fiyati soyleyince bizim clup indirimimiz yok ama size 670 e fatura keselim dediler. Zaten ankaraya gidecegim icin istemez kalsin dedim ve araci servisten cikardim. Yazik bidaha sokmek zorunda kaldilar bandajlari. Hercekten neye gore 500 neye gore 800 oluyor bu rakamlar. Kime ne tutturursalar ..... ankara Baserde yaptiracam bakimi mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.