Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...
On 5 Ekim 2015 at 22:52, Ahmet Altınalan said:

Ömer bey iyi günler, ben de çumra'dayım ve 30.000 bakımı için konya'ya geleceğim. konya otokoçla ilgili pek iyi şeyler duymadım ve okumadım. sizin izlenimleriniz nedir?

Ahmet bey çok geç dönüyorum 1 yıl oldu ama. Otokoç fena değildi ama balataları gereksiz yere erken değiştirildi.60.000 km bakımını motorcu ford yetkili serviste yaptıracağım inşallah yarın. Fiyat ve izlenimlerimi yazarım. Bir aracı vasıtası ile gidiyorum inşallah fiyat uygun olur. 60.000 km bakımında mazot filtresi değişmeyecek. 45.000 km de değiştiği için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Ömer C. said:

Ahmet bey çok geç dönüyorum 1 yıl oldu ama. Otokoç fena değildi ama balataları gereksiz yere erken değiştirildi.60.000 km bakımını motorcu ford yetkili serviste yaptıracağım inşallah yarın. Fiyat ve izlenimlerimi yazarım. Bir aracı vasıtası ile gidiyorum inşallah fiyat uygun olur. 60.000 km bakımında mazot filtresi değişmeyecek. 45.000 km de değiştiği için

Sağlık olsun, canınız sağolsun. Ben 30.000 bakımını motorcu'da yaptırdım. Servis yeni olduğu için ilgi ve alaka iyiydi. Kolay gelsin iyi günler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 23.07.2016 at 18:16, Bayram Işık said:

1 yıllık bakım. Doğan beyin ve focusclubtr sayesinde indirimli oldu. Serviste Gökhan yardımcı oldu. 

IMG_20160723_155706.jpg

363 tl dizel araç için çok iyi rakam bundan sonra bakımları Ankara da mı denk getirsek :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 25.07.2016 at 11:52, Muhammed Kavlak said:

363 tl dizel araç için çok iyi rakam bundan sonra bakımları Ankara da mı denk getirsek :D

Dizel benzinli önemli fark yok, sadece dizellerde 2 yıl/30.000 km'de bir yakıt filtresi ekleniyor.

Bir de piyasada 72 TL'ye 4L uygun yağı bulmuşken yetkili servisin varilden iki misli fiyata satması da etkileyici. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, Cem Boneval said:

Dizel benzinli önemli fark yok, sadece dizellerde 2 yıl/30.000 km'de bir yakıt filtresi ekleniyor.

Bir de piyasada 72 TL'ye 4L uygun yağı bulmuşken yetkili servisin varilden iki misli fiyata satması da etkileyici. 

E tas mi yesin adamlar dimi yani...

--0 dakika sonra eklendi--

:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Cem Boneval said:

Malatya daki servis 45000 bakıma 400 TL isteyip Erzincan daki servise 220 TL ye yaptırınca artık il il denk getirme hesabı yapar oldum. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün 95 binde bakıma götürdüm. 365 TL ödedim. Eksantrik bakımı yapılması gerekiyor, en kısa zamanda yaptırın dediler. 1200 TL'den 960 TL ye kadar indiler. Bu bakım nedir, çok önemli mi? yaptırmalı mıyım sizce ?

IMG_6669.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 95 binde bakıma götürdüm. 365 TL ödedim. Eksantrik bakımı yapılması gerekiyor, en kısa zamanda yaptırın dediler. 1200 TL'den 960 TL ye kadar indiler. Bu bakım nedir, çok önemli mi? yaptırmalı mıyım sizce ?

IMG_6669.jpg

Eksantrik bakımı dediği triger değişimidir. Kimisi 90.000 de kimisi 135.000 de değiştiriyor 90.000 de gereklimi değilmi tartışmalı bi durum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.