Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

15000 bakıma gitmeden önce fiyatı en uygun hale getirmek için önerileriniz neler? Yani şu parçayı dışarıdan faturalı alıp servise taktırmak, yada servisin yapacağı bir işlemi dışarıda ucuza yaptırıp faturalandırmak gibi araç garantisine Problem yaratmayacak şekilde neler yapabiliriz? (yada böyle bir konu başlığı varsa direk yönlendirirseniz sevinirim ben bulamadımda.)

Halil İ. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürekli okuyorum zaten :-) sadece ihtiyaç dahilinde değil, canım sıkıldıkça telefonda konuları takip ediyorum. Ama böyle sırf bu konunun işlendiği birşey aradım ama bulamadım. Konuların içerisindede sadece bir iki mesaj var, o da yağ ve Balata ile ilgiliydi. O yüzden sordum. Yada bu başlık altında böyle bi konu açsam iyi olur heralde.

/ konuyu açtım.

Halil İ. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Herkese Merhabalar. Dün aracımın Antalya/ Otokoç ta 15.000 bakımı yapıldı. Standart bakım + Motor içi yağ kanalları temizliği + Detaylı motor temizliği ve koruma yapıldı. Ödenen tutar %10 indirimle beraber 524 tl.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

polende degıstı arkadaslar.. karbon olan yaklasık 70 tl.. bırde motır yagı 0-30 kullan dedıler daha ıyıymıs..

0-30 ile 5-30 arasında ciddi fark yok, 0-20(honda)  ile 5-20(ford)  arasındaki gibi.. zamanında iki marka için "professional" seri olarak üretilip milleti öptükleri iki çeşit 5-30 ve 0-30..castrol sitesinden teknik dökümanlar incelendiğinde anlaşılıyor %3 bile fark olmadığı

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese Merhabalar. Dün aracımın Antalya/ Otokoç ta 15.000 bakımı yapıldı. Standart bakım + Motor içi yağ kanalları temizliği + Detaylı motor temizliği ve koruma yapıldı. Ödenen tutar %10 indirimle beraber 524 tl.

Yuksek degıl mı ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese Merhabalar. Dün aracımın Antalya/ Otokoç ta 15.000 bakımı yapıldı. Standart bakım + Motor içi yağ kanalları temizliği + Detaylı motor temizliği ve koruma yapıldı. Ödenen tutar %10 indirimle beraber 524 tl.

Temizlikler haricindeki fiyatını da ekleyebilirseniz karşılaştırma yapılabilmesi daha kolay olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yuksek degıl mı ??

Zaten servise gittiğimde,hocam onu yapalım arabanı temiz tutarsın bunu yapalım arabanın ömrü uzar dediler beni gönderdiler. 2 saat sonra geldiğimde bu fiyat karşıma çıktı.şaka bi yana hiç fiyat araştırması yapmamıştım.ala yüksekmi değilmi farkında değilim

Temizlikler haricindeki fiyatını da ekleyebilirseniz karşılaştırma yapılabilmesi daha kolay olur :)

Temizlikler harici fiyatı: 380 tl 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakım normal, temizlik gereksiz.. sadece motoru temizleseler yeterdi.. koruma vs hikaye..

yağ kaçırmayan motor temizdir zaten :)

Doğru söylüyorsunuz ama öyle bi anlatıyorlarki yaptırmasam içime dert olacak sanki. Birde benim yaşadığım yerle servis arası 100 km. Servisle çok fazla işim olmasın diye ne deseler kabul eder durumdayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.