Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

30000 Bakimi yaptirdim.20170425_112425.jpg indirimi clup a yaptirdim. Ama ford Türkiye clup dediler bende bozmadim. Ortam biraz karisikti. Ford clup, focus clup derken biseyler oldu[emoji23]calisanlarda tam bilmiyordu. Clup karti istediler aracta sticer var gormedinizmi dedim. Bu fiyata isi bagladik. Ankara Başer oto. Ufakta bi hediyeleri oldu. Gayet memnun kaldim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30000 Bakimi yaptirdim.20170425_112425.jpg.b68bfa37967924caa9fe9c8f5fc4ae35.jpg indirimi clup a yaptirdim. Ama ford Türkiye clup dediler bende bozmadim. Ortam biraz karisikti. Ford clup, focus clup derken biseyler oldu[emoji23]calisanlarda tam bilmiyordu. Clup karti istediler aracta sticer var gormedinizmi dedim. Bu fiyata isi bagladik. Ankara Başer oto. Ufakta bi hediyeleri oldu. Gayet memnun kaldim.

Clup kartı diye Ford lifecard ı kastetmişlerdir. Keşke verseydiniz yoksa alsaydınız. Extra indirim alırdınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Clup kartı diye Ford lifecard ı kastetmişlerdir. Keşke verseydiniz yoksa alsaydınız. Extra indirim alırdınız.

life card indirimi yapılmış, hatta tükenmez kalemle işaretlenmiş.

%29 işçilik %14 küsür parça %5te lifecard indirimi yapılmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
25.04.2017 - 11:30 tarihinde, Resul özdemir yazdı:

30000 Bakimi yaptirdim.20170425_112425.jpg indirimi clup a yaptirdim. Ama ford Türkiye clup dediler bende bozmadim. Ortam biraz karisikti. Ford clup, focus clup derken biseyler olduemoji23.pngcalisanlarda tam bilmiyordu. Clup karti istediler aracta sticer var gormedinizmi dedim. Bu fiyata isi bagladik. Ankara Başer oto. Ufakta bi hediyeleri oldu. Gayet memnun kaldim.

Fethiye Fetar servisini de bi deneyin derim bir dahakine. Geçen yıl Bodrum'da 680 TL istenen 15 bin bakımını burda 310 TL'ye yaptırmıştım. Fethiye'ye ailemle gelip aradaki 370 TL farkla 2 gün tatik yapmıştık :)

Bugün 30.000 bakımı için 550 TL fiyat verdiler polen filtresi hariç. Onuda dahil edip yüksek ihtimal aynı fiyata yaptırmış olurum bakımı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fethiye Fetar servisini de bi deneyin derim bir dahakine. Geçen yıl Bodrum'da 680 TL istenen 15 bin bakımını burda 310 TL'ye yaptırmıştım. Fethiye'ye ailemle gelip aradaki 370 TL farkla 2 gün tatik yapmıştık [emoji4]

Bugün 30.000 bakımı için 550 TL fiyat verdiler polen filtresi hariç. Onuda dahil edip yüksek ihtimal aynı fiyata yaptırmış olurum bakımı. 

Bunlarda cok cok iyi fiyatlar usta... notumu aldim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

9.60 liraya bujimi olurmuş ![emoji2] Ben şok

Niye Siz Şok!!
Bence Buji fiyatı normal piyasaya göre ve bu fiyattan %20 indirim yapıldı. Ha fazla fiyat derseniz Yağ ve Hava filitresi olabilir. Toplamda bence en fazla 50-70 tl fazla vermiş olabilirim. O da servis olmasının faydası olarak görürüm.

Hadi 100 tl olsun.

Kaldıki servis diye siz Tekirdağdan onca yol kat etmiş biri olarak değmez mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye Siz Şok!!
Bence Buji fiyatı normal piyasaya göre ve bu fiyattan %20 indirim yapıldı. Ha fazla fiyat derseniz Yağ ve Hava filitresi olabilir. Toplamda bence en fazla 50-70 tl fazla vermiş olabilirim. O da servis olmasının faydası olarak görürüm. Hadi 100 tl olsun.

Indirimle dahi oralara gelmesi çok ilginç servis fiyatı tek buji için 34+kdv %20 indirim ile dahi 27 tl ( kdv hariç) genel fatura fazla az o sizin bileceğiniz iş. Benim dikkatimi çeken buji fiyatı oldu .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Indirimle dahi oralara gelmesi çok ilginç servis fiyatı tek buji için 34+kdv %20 indirim ile dahi 27 tl ( kdv hariç) genel fatura fazla az o sizin bileceğiniz iş. Benim dikkatimi çeken buji fiyatı oldu .

Özer 1.6 EB bujileri pahalı. Atmosferikler ucuz. Hoş bunlar da pek ucuz gerçekten...

13 dakika önce, Teoman S. yazdı:

bu fiyat hiçte fazla değil

Yağda müthiş kazıklıyorlar, ne idüğü belirsiz varilden verdikleri halde, miktar da fazla.

Aynı bakım özelde 300 TL'ye biter, ama alan satan memnunsa sorun yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Özer 1.6 EB bujileri pahalı. Atmosferikler ucuz. Hoş bunlar da pek ucuz gerçekten...

Yağda müthiş kazıklıyorlar, ne idüğü belirsiz varilden verdikleri halde, miktar da fazla.

Aynı bakım özelde 300 TL'ye biter, ama alan satan memnunsa sorun yok. 

Valla servisin yazdığı fiyat bişi diyemem ama parça numarasından nette araştırdım fiyatlar bu çıkıyor. Yağ konusuna gelince serviste gördüm yeni gelmişti. Koca koca 5 adet mavi renkli varil üzerinde yanlış hatırlamıyorsam FMY yazıyor. Kavrama değiştirmek için gittiğimde resmini atarım; bujileride sorarım. Özelde o fiyata bitebilir tabiki. Ama şundan dolayı hernekadar kronik sorun olasada kavrama 4. kez değişecek ve hepsi ücretsiz. İsteseler rededebilirlerdi. Ya da uzatırlar sinir bozarlardı. @Kaan Yagizer bey  kavrama konusunda yazdı: servis kayıtlarına bakarlar düzenli gelirse hay hay, yok arada uğrarsa çay söyliiim deriz yazmıştı.

Teoman S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.