Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Valla işin aslı bende bu fiyata sevindim çünkü bakım 380 tl falan tutuyor ama hava filtresi hediye ve cüzzi bir indirim yaptılar 293tl oldu. Ama ilk kalkışta arabanın stop etmesi olayı canımı sıktı arabayı alalı 11 ay oldu daha önce hiç stop etmemişti..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

bende bugun garanti-şen adana servisinde yaptırdım 15.000 bakımını dizel , 210 liraya.. yağ , yağ filtresi , hava filitresi , tıpa:) işçilik 55 lira , fren balata temizliği , cam suyu ,, dışarıda yaptırsaydım , 150 liraydı , garanti bozulur diye mecbur servise gittik..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şuan yazacaklarımdan tam emin değilim(%80 diyelim), bizim cmaxin bakımı serviste yapılıyor ancak usta tanıdık mazot filtresini her 15000de değiştiriyor diye biliyorum.

Bana mazot filtresinin 30 000'de değiştirildiğini söylediler 15 000 bakımı sırasında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Araca Turboyu Değiştirirken Yapılması Gereken Şeyleri Size Anlatacağım.

Karter Sökülecek ,Yağ Süzgeci,Yağ Pompası Temizlenecek

Yağ Soğutucu Temizlenecek

Turboya Gelen Emme Eksoz Boruları Sökülüp Temizlenecek.

Turboyu Taktıkdan Sonra Ustanın Görevi Bitiyor Burdan sonraki iş

3 Yağlamada Bir Temizlik Yaparak Yağı Katkılı Kullanarak Yaptığımız Temizlikle Beraber

Yağ Pompası Ve Yağ soğutucusu,Turbonun dengeli ve hızlı yağlaması sonucu sıkıntımız olmicakdır.

Ersin Çakmak tarafından düzenlendi
Lütfen iletilerinizi küçük harflerle yazınız!
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakımları nerelerde yaptırdık, kaça yaptırdık bunları da yazarsak daha faydalı olur diye düşünüyorum,

Eylül ayının 17 sinde izne ayrılacağım ve arabanın bakımını yaptıracağım, niyetimde Ankara var, bildiğiniz, güvendiğiniz ve müşteriyi durduk yere öpmeyen servis önerileriniz varsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakımları nerelerde yaptırdık, kaça yaptırdık bunları da yazarsak daha faydalı olur diye düşünüyorum,

Eylül ayının 17 sinde izne ayrılacağım ve arabanın bakımını yaptıracağım, niyetimde Ankara var, bildiğiniz, güvendiğiniz ve müşteriyi durduk yere öpmeyen servis önerileriniz varsa sevinirim.

Servis güvenilirliği ile ilgili pek fazla bilgim yok. Gerçi sadece bakım yapılacaksa çokta önemli değil.Fiyat konusunda öpülmek istemiyorsak servise gitmeden telefonda bakım içeriği ve ücretle ilgili bilgi almakta fayda var,sürprizle karşılaşmamak için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakımı Ankara'da yaptırmayı düşünüyorum, az önce Başer, Otokoç ve Tur oto ile görüştüm.

Başer=300+KDV

Otokoç=400+KDV

Tur Oto=200-250+KDV

Azim Oto (Karabük) ortalama 350 dedi.

Araştırmalarım devam ediyor. :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakımı Ankara'da yaptırmayı düşünüyorum, az önce Başer, Otokoç ve Tur oto ile görüştüm.

Başer=300+KDV

Otokoç=400+KDV

Tur Oto=200-250+KDV

330/350TL kdv dahil diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başer=300+KDV

Otokoç=400+KDV

Tur Oto=200-250+KDV

Tur Oto'yu tavsiye edebilirim.Hem ucuz hem de güvenilir ve işini yapan ustalar vardır Tur Oto'da.Benim aracın garantisi çoktan dolduğu için ben Öz Simge Oto'ya götürüyorum.Öz Simge gibi özel servisler,yetkili servislere göre oldukça ucuz oluyorlar genelde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

15000 km bakımını eskişehir yolu ağaçlı servisinde yaptırdım ama aracım henüz 13500 km'deydi, Koç ailem indirimiyle 334 TL ödedim, yakıt,hava filtreleri yağ değişti diğer bütün kontroller yapıldı başka birşey değiştiyse hatırlamıyorum 3 ay dan fazla oldu sanırım.

Bu arada unutmayın bakımın yapıldığını ARACADA SÖYLESİNLER .) benim araba 20.000 km oldu ve her çalıştırmada yağ değişim zamanı diye uyarı veriyor. Yani bakımı yaptıklarını arabaya söylememişler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.