Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rölantide Stop Ediyor.. F3 Style Plus 1.6 Sedan

Muammer DEMİR

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

selamün aleyküm emeği gecen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum yazılım atıldı ve sorun cözüldü yakup bey tekrar teşekkürler size

A.s. Rica ederiz

Güle güle kullanmak dileğiyle.

Tanışma kategorisinde sizi, benim arabamda aracınızla tanışmak isteriz :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaslar benimde aracım focus I. 1.6 Ghia Lpg li. Aracımdan çok memnunum yalnız sorun şu lpg de rolantiyi ayarlıyamıyor titriyo hadi titresin alışırız da :) debriyaj + fren yapınca bazen stop ediyo araç çözümü nedir arkadaşlar :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Merhaba arkadaslar benimde aracım focus I. 1.6 Ghia Lpg li. Aracımdan çok memnunum yalnız sorun şu lpg de rolantiyi ayarlıyamıyor titriyo hadi titresin alışırız da :) debriyaj + fren yapınca bazen stop ediyo araç çözümü nedir arkadaşlar :( 

Lpg taktırdığınız yere sormalı :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yazılımın kapsamına bağlı.. en az 1 saat..

Maaliyeti: Yaktığınız yakıt :) yani bedava..

Cevaplandı muhterem aziz bey :D

2012 mart üretimli olmasına rağmen yeni yazılım mevcut..

Yakup bey, uzun zamandır bende de aynı sorun var. 2002 focus station aracım. Yeni yazılım varmı acaba bakabilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar Araçda aktif trafikte seyir halindeyken durduğum anda stop ediyor. Stoplama durumu klima açıkken daha çok oluyor klima kapalıyken stop edermiş gibi yapıyor ???

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyordum 2 kere bunun için servise gittim ilkte yazılım attılar ve gaz kelebeğini temizlediler düzeldi daha sonra tekrar oldu tekrar gittim gaz kelebeğine baktılar bir sorun yok tekrar yazılım yenilediler 1,5 aydır sorun yok düzeldi yazılım ile düzeliyor bilginize gaz kelebiğinin olduğu yerdeki yakıt akışını sürücü gaz kestikten sonra araç kendisi ayarlıyor klima çalışınca dur kalklarda klima devre dışı kalıyor onuda araç kendisi ayarlayıp yakıt akışını ona göre ayarlıyor tamamen yazılım ile alakalı başka yerde hiç sorun arama bana tekrar olursa gaz kelebeğinin orada elektronik bir parça var onu değiştireceğiz dediler ama şuan bir sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bey, uzun zamandır bende de aynı sorun var. 2002 focus station aracım. Yeni yazılım varmı acaba bakabilirmisiniz?

Şasi noyu özelden mesaj atayım dedim ama 5 ileti olsun öyle diyor, atamadım maalesef. Burada paylaşsam mahsuru olurmu acaba?

Şasi noyu özelden mesaj atayım dedim ama 5 ileti olsun öyle diyor, atamadım maalesef. Burada paylaşsam mahsuru olurmu acaba?

Bu arada hem benzinde hem gazda oluyor stop etme. Bahaneyle 5 iletiyi dolduracam sonunda galiba :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fordun yeni kasaları LPG uyumlu değildir öyle bi hataya düşmeyin lütfen motor yeteri kadar ekonomik. lpg taktırdığınızda 3 kat daha fazla ömrü gidiyor yeni kasaların. motorlar güncel ve belirli bi performansa kadar eco modda çalışıyor. belirli devirden sonra kendini race moduna alıp performans verdiriyor. bundan dolayı lpg uyumlu bir motor değildir. olmadık hatalarla karşılaşabilirsiniz. bilginize...

Sercan Birlik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada hem benzinde hem gazda oluyor stop etme. Bahaneyle 5 iletiyi dolduracam sonunda galiba :)

2 tane kaldı

2 ileti daha yazarsam hak kazanacak, kusura bakmayın sayfayı doldurduğum için :)

2 tane kaldı

2 ileti daha yazarsam hak kazanacak, kusura bakmayın sayfayı doldurduğum için :)

Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fordun yeni kasaları LPG uyumlu değildir öyle bi hataya düşmeyin lütfen motor yeteri kadar ekonomik. lpg taktırdığınızda 3 kat daha fazla ömrü gidiyor yeni kasaların. motorlar güncel ve belirli bi performansa kadar eco modda çalışıyor. belirli devirden sonra kendini race moduna alıp performans verdiriyor. bundan dolayı lpg uyumlu bir motor değildir. olmadık hatalarla karşılaşabilirsiniz. bilginize...

Biraz konu dışı olacak ama

1. LPG uyumlu olmayan kasa değil motor olabilir ancak ki o konuda da kesin uyumlu değilidr açıklaması yerinde olmaz. Uzun srüedir kullanan ve iyi sonuç alan yeterince yol yapmış arkadaşlar var. LPG'nin tüm motorlara getirdiği bazı riskler var ilgili  konularda tartışıldı. Tedbirli ve doğru kullanıldığı takdirde, doğru montajı yapılmış bir LPG kiti ile yeterince ekonomi, performans ve motor ömrü sağlamak mümkün.

2. Belli devirden sonra "race" modu çok acayip bir açıklama olmuş, ne anlama geldiğini merak ettim, bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Biraz konu dışı olacak ama

1. LPG uyumlu olmayan kasa değil motor olabilir ancak ki o konuda da kesin uyumlu değilidr açıklaması yerinde olmaz. Uzun srüedir kullanan ve iyi sonuç alan yeterince yol yapmış arkadaşlar var. LPG'nin tüm motorlara getirdiği bazı riskler var ilgili  konularda tartışıldı. Tedbirli ve doğru kullanıldığı takdirde, doğru montajı yapılmış bir LPG kiti ile yeterince ekonomi, performans ve motor ömrü sağlamak mümkün.

2. Belli devirden sonra "race" modu çok acayip bir açıklama olmuş, ne anlama geldiğini merak ettim, bilginiz var mı?

otomatiklerde 4000-4500 devirden sonrası full performans vermeye başlıyor normal otomatiklerden biraz farklı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
44 dakika önce, murat altındal yazdı:

Peki bu serviste atılan yazılımın, elm ile yaptığımız(hill holder) ve gösterge değişimi ( geniş ekran), gibi şeylere zararı var mıdır?

sadece yazılım atılırsa aynen kalır. konfigrasyonuda sıfırlarlarsa gider. geniş ekrana yanlış yazılım atmazlarsa sorun olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.