Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Konuyu hortlatayım :)

Merhaba arkadaşlar, plansız ve ani gelişen tatil kararı ile haftaya Antalya taraflarına gideceğim. 1,5 yaşında çocuğumuz da olacağı için rahat girebileceğimiz sığ denizi olan, plajı ve denizi kumlu denize sıfır herşey dahil konseptinde bir yer düşünüyorum. Fiyat ise günlük kişi başı max.200 bütçem. 4 yada 5 gece konaklama olucak. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum. Kayseri'ye 10 saat mesafeyi geçmeyecek başka bir alternatifide değerlendirebilirim. Tatil sitelerine bakmaktan kafam karıştı. Kafama yatan biyer bulamazsam yada bütçemi çok aşarsa, geçen seneki gibi yakında olduğu için Mersin-Kızkalesi Barbarossa Hotel'e kalıcaz yine. Denizini, otelini ve hizmetini sevmiştik ama üst üste aynı yere gitmek istemiyorum.

Belek Spice Hotel.. buyuk ihtimalle butcene uyacaktir.

Bir Maxx Royal, Gloria, Cornelia Diamond degil ama yine de baya baya iyidir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:ranting2:  :ranting2:  :ranting2:  :ranting2:  :ranting2:  :kızgın:  :kızgın:  :kızgın:  :kızgın:  :kızgın:  :kızgın:  :testere:  :testere:  :testere:  :testere:  :testere:

Vallahi biz 5 kişi gitmiştik.. harika bir tatildi.. nesini beğenmedi ki?

O kadar mı kötü ? Zaten fiyatıda 220-300 kişi başı.

O zaman Silence Beach önerebilirim.. (Side)

Ufak ama bol ödüllü bir otel, fiyatı da biraz daha uygundur diye Alaiye Resort&Spa (Alanya)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durun yaawww ben kötü diye yapmadım o işaretleri :D Alperen'e yapmıştım. Spice otele 3 senedir gitmeye niyetleniyorum her sene bir şey çıkıyor. 2 sene önce otel araştırırken ilk görüşte aşık oldum. Erken rezervasyon yaptıramadık, bütçemizi biraz aştı GİDEMEDİM. Geçen sene arkadaşlarla gidelim dedik onların bütçesine uymadı GİDEMEDİM. Başka bir otele gittik. Bu sene gidelim dedik başka bir sürpriz çıktı tatili iptal etmek zorunda kaldık GİDEMEDİM. Artık inşallah seneye diyorum. Yoksa ilk gördüğümden beri gitmek istediğim bir oteldir kendileri. İmkanın varsa git valla. Hatta sonrada bana haber verirsen sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durun yaawww ben kötü diye yapmadım o işaretleri :D Alperen'e yapmıştım. Spice otele 3 senedir gitmeye niyetleniyorum her sene bir şey çıkıyor. 2 sene önce otel araştırırken ilk görüşte aşık oldum. Erken rezervasyon yaptıramadık, bütçemizi biraz aştı GİDEMEDİM. Geçen sene arkadaşlarla gidelim dedik onların bütçesine uymadı GİDEMEDİM. Başka bir otele gittik. Bu sene gidelim dedik başka bir sürpriz çıktı tatili iptal etmek zorunda kaldık GİDEMEDİM. Artık inşallah seneye diyorum. Yoksa ilk gördüğümden beri gitmek istediğim bir oteldir kendileri. İmkanın varsa git valla. Hatta sonrada bana haber verirsen sevinirim.

Dediğim gibi biz 5 kişi kardeşlerle gitmiştik.. Ön cephe en üst kat Coconut Suit'te kalmıştık.. 

Otelin herşeyi çok güzel..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vallahi biz 5 kişi gitmiştik.. harika bir tatildi.. nesini beğenmedi ki?

O zaman Silence Beach önerebilirim.. (Side)

Ufak ama bol ödüllü bir otel, fiyatı da biraz daha uygundur diye Alaiye Resort&Spa (Alanya)

Silence Beach'i de dün Mahmut(Dr.Mahmut Mert) önermişti. Orası da olabilir ama bizim hanım Side yi pek istemiyor, ikna olursa :)

@Yusuf Çavuş,

vera stone palaca resort çolaklı side'de tavsiye ederim abi

Buraya da bir bakayım ama yukarıdaki kriter devreye giriyor yine :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Silence Beach'i de dün Mahmut(Dr.Mahmut Mert) önermişti. Orası da olabilir ama bizim hanım Side yi pek istemiyor, ikna olursa :)

Buraya da bir bakayım ama yukarıdaki kriter devreye giriyor yine :D

abi otelde bir önceki yaz kaldım defne daha 7 aylıktı çocuk dostu oteldi ve çok memnun kalmıştım...

Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.