Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba,

Datça DoAda Hotel'de daha once konaklayan olduysa aramizda lutfen tecrubelerini paylasabilirmi.

Yada yakin zamanda Datça'da kalip da memnun kaldiginiz bir tesis var ise tavsiyelere acigim, nerde yemek yediniz hangi koy ve bükleri tavsiye edersiniz vs.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Tamer Perperek yazdı:

Herkese merhaba,

Datça DoAda Hotel'de daha once konaklayan olduysa aramizda lutfen tecrubelerini paylasabilirmi.

Yada yakin zamanda Datça'da kalip da memnun kaldiginiz bir tesis var ise tavsiyelere acigim, nerde yemek yediniz hangi koy ve bükleri tavsiye edersiniz vs.

Palamutbükü denizi çok güzeldir severim, gerçi her yeri güzel Datçanın. 

Konaklama için çok fazla otel seçeneği yok gibi, bilen arkadaşlar temiz ve güzel pansiyon tavsiyesinde bulunurlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Palamutbükü denizi çok güzeldir severim, gerçi her yeri güzel Datçanın. 

Konaklama için çok fazla otel seçeneği yok gibi, bilen arkadaşlar temiz ve güzel pansiyon tavsiyesinde bulunurlar...

2 sene once Marmaris tatilindeyken gunubirlik gitmistik Datca'ya , cok guzeldi denizi ve de cok sakin duruyordu.DoAda diye bir hotel buldum Datca merkezde yeri , gunubirlik koy ve buklere gideriz diye dusunuyoruz bakalim...Planlama ve uygulama arasinda farklar herzamanki gibi olabilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Tamer Perperek yazdı:

2 sene once Marmaris tatilindeyken gunubirlik gitmistik Datca'ya , cok guzeldi denizi ve de cok sakin duruyordu.DoAda diye bir hotel buldum Datca merkezde yeri , gunubirlik koy ve buklere gideriz diye dusunuyoruz bakalim...Planlama ve uygulama arasinda farklar herzamanki gibi olabilir :)

İyi tatiller diyelim, gönlünüzce olsun.

Biz Selçuk-Yoncaköy de yazlıktayız, yarın 2 günlüğüne bir Bodrum yapalım dedik.

Görecek bir kaç arkadaşta var...

Belki @Adem Kazıla da rastlarız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tatil çok ayıp, günah, gitmeyin.

Giden var gitmeyen var ?

9 saat önce, Erol Süzer yazdı:

Çanakkale yada Balıkesir denize nazır otel tavsiyesi olan. Eşim ve 1 yaşındaki kızımla gidicem. Eyvah eyvah tan beri Çanakkale takıntılığı var üzerimde. Bu sene kısmet olsun istiyorum 

Akçay, Küçükkuyu, Assos'ta bir çok otel var. Küçükkuyu Assos yolu arasında yine sayısız pansiyon ve otel var, deniz kenarında Babakale tarafında da ufak tefek pansiyonlar bulunabilir sanırım o tarafta hiç konaklamadık. Ama daha yukarısı için bir şey diyemem. Assos'da Kervansaray da kalmıştık, İsim olarak aklımda bir o var maalesef. Yalnız konaklama Assos'ta olursa oradan çıkıp dolaşıp gelmek ciddi sorun. Liman yolu insanı canından bezdiriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Altınoluk da Kervan Tatil köyü var. Yarım pansiyon hizmet veriyor. Hem Asos hem de Edremit'in ortasında bir mesafede. Aşağısı deniz, yukarısı İda.:yeah:

Süleyman kardeşim Özdere'deki Sunis Efes Royal ile ilgili bilgin var mı? Önce Kuşadası Pine Bay'den rezervasyon yapmıştık ama sinek, hijyen ve yemek kalitesi ile ilgili yoğun memnuniyetsizlik olduğunu öğrenince iptal edip Efes Royal'i ayarladık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Süleyman kardeşim Özdere'deki Sunis Efes Royal ile ilgili bilgin var mı? Önce Kuşadası Pine Bay'den rezervasyon yapmıştık ama sinek, hijyen ve yemek kalitesi ile ilgili yoğun memnuniyetsizlik olduğunu öğrenince iptal edip Efes Royal'i ayarladık. 

Ben bilmiyorum ama bilgi alabilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Ben bilmiyorum ama bilgi alabilirim

Sağolasın.

Otel memnuniyet puanı çok üst seviyede. Ben canlı bir tecrübe varsa veya duyduysan otelle ilgili bi şeyler öğreneyim diye sormuştum. 

Buradan önce de Balçova'da Whyndham Grand İzmir var. 1 gece. Sonra Efes Royal'e geçeceğiz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Sağolasın.

Otel memnuniyet puanı çok üst seviyede. Ben canlı bir tecrübe varsa veya duyduysan otelle ilgili bi şeyler öğreneyim diye sormuştum. 

Buradan önce de Balçova'da Whyndham Grand İzmir var. 1 gece. Sonra Efes Royal'e geçeceğiz. 

Devamını oku  

Hocam içerden bilgi aldım. :yeah:Otel yeni bir otel ve kaliteli bir otel. Yeğenim turizm otelci ve orada çalışan arkadaşı varmış. Çok iyi, tavsiye ederiz dediler. Ayrıca ben de  iyi çay demlerim.:D

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Hocam içerden bilgi aldım. :yeah:Otel yeni bir otel ve kaliteli bir otel. Yeğenim turizm otelci ve orada çalışan arkadaşı varmış. Çok iyi, tavsiye ederiz dediler. Ayrıca ben de  iyi çay demlerim.:D

Sağolasın bilgi için kardeşim. Efes Royal için değil mi bu bilgi? 

Ayrıca kolilerde oturup bir sohbet etmeyi ben de çok isterim. Aklımdasın.☺?Kurban Bayramı için bizim plan zaten. Daha epey zaman var. Yola çıkmadan senle temas kurarım inşallah. Balçova'dan senin yanına nasıl ulaşırız diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Sağolasın bilgi için kardeşim. Efes Royal için değil mi bu bilgi? 

Ayrıca kolilerde oturup bir sohbet etmeyi ben de çok isterim. Aklımdasın.☺?Kurban Bayramı için bizim plan zaten. Daha epey zaman var. Yola çıkmadan senle temas kurarım inşallah. Balçova'dan senin yanına nasıl ulaşırız diye.

Evet bilgi Efes royal için. Balçova ise bana 15 -20 dk. Mesafede. Kutsal koliler seni bekliyor.:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Erol Süzer yazdı:

Çanakkale yada Balıkesir denize nazır otel tavsiyesi olan. Eşim ve 1 yaşındaki kızımla gidicem. Eyvah eyvah tan beri Çanakkale takıntılığı var üzerimde. Bu sene kısmet olsun istiyorum 

eyvah eyvah ise bozcada lazım size bütçenize ve tripadvisore göre seçim yapabilirsiniz.

biz genelde adaya gidince bi sahil seçiyoruz (tuzburnu, poyraz vb) akşama da tekrar çanakkale yada edremite dönüyoruz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.