Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

kardeşimin mezuniyeti için 1 hafta geçirmiştim gökovada mukemmel bır yer ayrıca suan hatırlamıyorum adını mert kumu degerli olan yer neresiydi ya ben emsalsiz nitelikte görüyorum orayı :)

kum değil yaşayan bir organizmadır kendisi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökova güzeldir ama max. 2 gün kalınır.

1. gün akşam saatleri azmak turuna çıkılır; 2. gün tekne turu ile kleopatra plajına falan gidilir.

Abicim rüzgar sörfü var daha :)

Son günde akbüke doğru yola çıkılır yol üzerinde güzel koylar var ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat Bey aracınızla gelecekseniz ben tatili gökova , dalyanda sarıgerme ve akbük taraftarıyım :D

Belki yorucu görünebilir ama güzel geçer :)

Tatile yatmaya gelen kişilerden değilim baştada belirttiğim gibi yorucu olması demek eğlenceli olucak demektir benim ve eşim için ve hatta 4 yaşındaki oğlum için tatil demek gezmek demek :)

Oğlum her tatile gidişimizde tüm yol boyu gözler faltaşı gibi açık ama dönüşte daha yola çıkmadan koltuğunda bi uyur eve kadar gelirizde yine uyanmaz :).

Gökovayı bayadır aklımdaydı ama çok üstünde durmamıştım iyi oldu bu ben biraz araştırayım tekrar teşekkürler fikir için

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.