Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Süleyman kardeşim Özdere'deki Sunis Efes Royal ile ilgili bilgin var mı? Önce Kuşadası Pine Bay'den rezervasyon yapmıştık ama sinek, hijyen ve yemek kalitesi ile ilgili yoğun memnuniyetsizlik olduğunu öğrenince iptal edip Efes Royal'i ayarladık. 

Pine Bay'i ben de tavsiye etmem. Odalar oldukça eski, banyolar çok kötü. Yemekleri fena değildi aslında ama sezonda gitmedim.

Pine Bay'in arka koyunda Aqua Fantasy var bir de Ephesus vardı yanlış hatırlamıyorsam. Aqua Fantasy bir çok yönden Pine Bay'den daha iyi ama denizi çok sığ öyleki 500 metrelik iskeleden sonra girince bile bele anca geliyor. Ancak her yer havuz bir de devasa park var.

Önceki sene Kuştur'a gittik. Orası da fena değil ama bu yukaridakilere göre bir tık altta diyebilirim. Ancak denizi en güzel yer burada ondan da faydalanmak ızdırap.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Pine Bay'i ben de tavsiye etmem. Odalar oldukça eski, banyolar çok kötü. Yemekleri fena değildi aslında ama sezonda gitmedim.

Sağolasın bilgiler için. Pine Bay'i birkaç yıl önce giden bir arkadaşın tavsiyesi ile hiç araştırmadan ayarladık. Sonra baktık ki yorumlar facia. Ne olduğu anlaşılamayan böcek fotoları mı, sineklerden uyuyamadık diyenler mi, odalar pis, tavuktan başka yemek yok diyenler mi? Ne arasan var. Hemen iptal ettik. Efes Royal'den yeni bi rezervasyon yaptık. Süleyman'ın bir tanıdığı da oteli biliyormuş. "Çok iyi otel." demiş. Sanıyorum bu sefer doğru tercih oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağolasın bilgiler için. Pine Bay'i birkaç yıl önce giden bir arkadaşın tavsiyesi ile hiç araştırmadan ayarladık. Sonra baktık ki yorumlar facia. Ne olduğu anlaşılamayan böcek fotoları mı, sineklerden uyuyamadık diyenler mi, odalar pis, tavuktan başka yemek yok diyenler mi? Ne arasan var. Hemen iptal ettik. Efes Royal'den yeni bi rezervasyon yaptık. Süleyman'ın bir tanıdığı da oteli biliyormuş. "Çok iyi otel." demiş. Sanıyorum bu sefer doğru tercih oldu.

Ben telefondan önce ilk mesaji gördüğüm için direkt ona cevap yazdım hocam. Yazdıktan sonra geri kalanı okuyabildim ancak [emoji3] Şimdiden iyi tatiller.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Evet yarım günün sonunda Rixos Premium Tekirova için söyleyebileceğim tek sıfat: HAYAL KIRIKLIĞI...

Ben ki çok sabırlı birisiyimdir, yarım günde bu sıfatı haketmeyi başardı otel... Saat 13:00 da gelmemize rağmen 14:30da ancak odayı teslim edebildiler, o da artık ses yükseltmemin sonunda... bu saçmalıkla başladı günüm zaten.

Antalya otelleri içinde hayatımda gördüğüm en küçük oda rekorunu elinde bulunduruyor. Valizleri koyacak yer yok valizler ortalıkta duruyor. Dolap zaten minicik hangi eşyayı nereye koyacağız bilmiyorum. Ayrıca mefruşatından işçiliğine odanın her yanı ayrı dökülüyor. Banyo kapısının kasa kısmının üstündeki ahşap parça silikon ile helalleşip ayrıldı ve kafama düştü. Neyse ki kafam kalınmış birşey olmadı...

Personelin iş isteği mükemmel. Bebek şampuanı için 3 kez aradık, artık çocuğu yıkadıktan 1 saat sonra geldi. Yemekte birşey istiyorsunuz, unutulmaz da arada kaynamazsa birkaç kez söyleyince geliyor.

A bu arada personelin (konukların değil) tamamına yakını rus... o yüzden birşey isteyince zaten ne istediğinizi anlatamadığınız için, istediğinizin gelmemesi de normalleşiyor. "Ilık süt"ü anlatmak için baya sessiz sinema oynamak zorunda kaldık. Bir yerden sonra vazgeçiyor zaten insan..

Tekirova tarafına gelmemin tek sebebi deniz+herşey dahil kombinasyonuydu. Deniz fiyasko. Her taraf poşet vs...

Kısacası benim tatil kriterlerim için bundan sonra Belek otellerinin dışında başka bir otel söz konusu olmayacak. İlk tercihim de daha önce çok memnun kaldığımız Cornelia Diamond...

• Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar biraz konu dışı ama tatilvitrini sitesinde geçerli 1320 tl değerinde tatil çekim var. Sağlık nedeniyle gidilemedi. Devir edilebiliyor. 1000 tl ye satmayı düşünüyorum.

320 tl az bir kar değil bence.

isteyenler olursa 05534810051 no'lu telden ulaşabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Alperen G. adına üzüldüm. 5 yıldızlıların açık büfe garsonları malum, o değişmemiş. Neyse ben çoğu diğer nedenlerden 5 yıldızlılardan vazgeçip butik otellerde konaklamaya karar vermemin doğru olduğunu görmek sevindirdi. her hizmete ekstra ücret ödendiği için çok hevesli oluyorlar :D  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar herkese slm, bayram tatili için bodrum-izmir arasındaki bölgede her şey dahil olmayan oda-kahvaltı yada yarım pansiyon, denize sıfır, ailecek gidebileceğimiz bir yer bakıyorum, tavsiye bir yerler var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Tekirova’daki tstilden sonra bir tatil daha yaptık ki tadı damağımızda kaldı. Göcek’te D-Resort Göcek isimli otelde konakladık. Uzun uzun hiç yazmayacağım; mükemmeldi. Herşey dahil curcunası çekilmez.. otel hem butik gibi samimi hem de son derece profesyonel. Odalar gayet büyük ve jilet gibi. Herşey tertemiz. Günde iki kez temizleniyor oda ve her temizlikten sonra mis gibi beyaz sabun kokuyor. Hele bir şampuan -duş jeli seti vardı ki koklaya koklaya yıkandım. Hatta markasını not ettim Ankara’ya dönünce satın aldım. Oteli kesinlikle öneririm. Ama bayramda fln değil de normal bir zamanda gitmek lazım bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Tekirova’daki tstilden sonra bir tatil daha yaptık ki tadı damağımızda kaldı. Göcek’te D-Resort Göcek isimli otelde konakladık. Uzun uzun hiç yazmayacağım; mükemmeldi. Herşey dahil curcunası çekilmez.. otel hem butik gibi samimi hem de son derece profesyonel. Odalar gayet büyük ve jilet gibi. Herşey tertemiz. Günde iki kez temizleniyor oda ve her temizlikten sonra mis gibi beyaz sabun kokuyor. Hele bir şampuan -duş jeli seti vardı ki koklaya koklaya yıkandım. Hatta markasını not ettim Ankara’ya dönünce satın aldım. Oteli kesinlikle öneririm. Ama bayramda fln değil de normal bir zamanda gitmek lazım bence.

vay arkadaş... bir gittik geldik tatile sayende şuanda :) 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.