Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync Mobil Uygulamaları (SYNC 1, SYNC 2, SYNC 3)

onderpeker

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Ömer Berber yazdı:

navi yok. sesli klima kontrolüde yok. en son sizin paylaştığınız sürüm kurulu hani şu harita dosyaları yükleniyor diye uyarı aldığım sürüm 18025

Sesli klima kontrolü herhangi bir güncelleme ile gelmiyor maalesef. Forscan tarzı ek yazılımlarla o özelliği açabiliyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

Android'de sygic ekrana geliyor, fakat siyah bi ekran gelip bekliyor. Acaba deneme sürümü bitti ondanmidir.

Olabilir, sygic çok agresif bu konuda. Pek de iyi değil yazılımı. 

Aklıma gelmişken, TR haritası var, 2 sene öncesinin ama lisans dosyası var. Dosya boyutu 3GB olduğu için navisiz sync 3'e sığabilir. Ben sökmemiş olsa idim, sırf olup olmadığını görmek için denerdim :)

Bugün resmi 3.0 güncellemesini denedim. Aşağıdaki gibi kurar gibi yapıp, sonra güncel dedi. Wifi güncelleme kontrolü çalıştı bu sefer, demekki işe yaradı. Zaman bulabilsem, haritayı da güncelleyeceğim.

2018-03-21 b.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Aklıma gelmişken, TR haritası var, 2 sene öncesinin ama lisans dosyası var. Dosya boyutu 3GB olduğu için navisiz sync 3'e sığabilir. Ben sökmemiş olsa idim, sırf olup olmadığını görmek için denerdim :)

Bugün resmi 3.0 güncellemesini denedim. Aşağıdaki gibi kurar gibi yapıp, sonra güncel dedi. Wifi güncelleme kontrolü çalıştı bu sefer, demekki işe yaradı. Zaman bulabilsem, haritayı da güncelleyeceğim.

2018-03-21 b.JPG

Bende'de 4 dakika sonra bu uyariyi verip sistemi kendi restart yapti

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Tuncay A. yazdı:

Bende'de 4 dakika sonra bu uyariyi verip sistemi kendi restart yapti

Linki ve yükleme ayrintilarini özelden bir gonderirmisin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Ben hala yükleyemedim. İki gündür arabayı görmüyorum. :( Bu 2 sene önceki haritayı denemek isterim aslında ama trafiği göstermeyeceği için bana göre pek bir anlamı yok. Artık navigasyondan çok trafik takibi için kullanıyorum Google haritaları. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam resmi olmayan 18025 i resmi olan 18025 ile güncelledim :) Bu şekilde bir güncelleme için autoinstall.ist dosyasını değiştirmek gerekiyor. 1 ve 3. sıradaki paketleri o listeden silmek ve yüklenecek paketleri tekrardan numaralandırmak gerekiyor. Aksi taktirde "sisteminiz güncel" diyerek işlem yapmıyor. 

Günal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Günal Yılmaz yazdı:

Dün akşam resmi olmayan 18025 i resmi olan 18025 ile güncelledim :) Bu şekilde bir güncelleme için autoinstall.ist dosyasını değiştirmek gerekiyor. 1 ve 3. sıradaki paketleri o listeden silmek ve yüklenecek paketleri tekrardan numaralandırmak gerekiyor. Aksi taktirde "sisteminiz güncel" diyerek işlem yapmıyor. 

Onu ben de gördüm de gerek yok. Dosyaları tek tek inceledim. Resmi yüklemedeki dosyalar ile bizim daha önce kurduğumuz dosyalar aynı. Yani bir şey değişmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sygic'i telefondan kaldırıp tekrar kurdum, Premium'a geçme Android'i sıfırlamama rağmen kalkmadı, SYNC'de sygic seçilse de halen siyah bi ekran gelip kalıyor. Benim tek yorumum premium olmamasından kaynaklı.

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
26.03.2018 - 07:23 tarihinde, Mark Jones yazdı:

isletim sistemi programinda boyut olarak hic bir fark ancak resmi olaninda gracenotes ve ses dosyalari ilave edilmis,..bundan onceki 17276 surumunu yuklemis olanlarda zaten bu yeni gracenotes ve ses dosyalari yuklenmis olucaktir

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. bu işler ile bende bayağı uğraşıyorum. Ford mondeo 1.5 ecoboost 2015 sync2 li aracımvar. sync 2 yi çıkarıp sync3 montaj ettim. aracım mondeoların tüm opsiyonları eklenmiş hali koltuk ısıtma,soğutma,masaj hepsi var. sync3 ten bunların hepsini elm ile aktif ettim. Sizden ricam sync3 güncellemesini yaptım sürüm 3.0 harita sürümüde 6.1 şu anda. f7 harita güncelleme dosyası elinde olan varsa paylaşabilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Değerli forum üyeleri, hazır konu başlığı double ekran ilken bende bişeyler sormak istedim.2018 focus Titanium var. CarPlay özelliğiyle telefondan navigasyonu ekrana yansıtabiliyorum.(iPhone için) 

Ekranda telefon bağlamadan, navigasyon kullanılabilir mi?

spotify’ı desteklediği için ekranda ve kısa yol tuşlarında erişime izin veriyor. Bu YouTube içinde mümkün mü?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Engin K. yazdı:

Değerli forum üyeleri, hazır konu başlığı double ekran ilken bende bişeyler sormak istedim.2018 focus Titanium var. CarPlay özelliğiyle telefondan navigasyonu ekrana yansıtabiliyorum.(iPhone için) 

spotify’ı desteklediği için ekranda ve kısa yol tuşlarında erişime izin veriyor. Bu YouTube içinde mümkün mü?

Ford uygulama olarak desteklemediği sürece olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Engin K. yazdı:

apim modülü değiştirmeniz gerekli navigasyon için ...

ekrana yansıtmak için farklı yollar gerekiyor ...sync2 ve 3 te oluyor ...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...

2014 focus 3 navisiz sony sync sistemi var da sync uygulamaları bölümüne giriyorum uygulama yok diyor Spotify desteği varmış sanırım bunu nasıl kullanabilirim. Bt den bağlayıp dinlerken ekranda şarkı isimleri görünmüyor şarkı değiştirirken telefonu kullanmam gerekiyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.