Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync Mobil Uygulamaları (SYNC 1, SYNC 2, SYNC 3)

onderpeker

Önerilen Mesajlar

@Günal Yılmaz@Tuncay A.Sizde navi ile ilgili bu şekilde bir ekran çıktı mı? Benim paylaştığım linkte navi dosyası yok, uygulama dosyası da ortak, siz de kurdunuz.

Bir saat önce, Tuncay A. yazdı:

Navisiz olan sürümü bende bulamadım, şuan naviler piyasada sanırım.

--1 dakika sonra eklendi--

Asbuiltten navi açılsa, haritalar üzerine yüklenemezmi acaba?

Cıks, bellek yetmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Murat Kav. yazdı:

@Günal Yılmaz@Tuncay A.Sizde navi ile ilgili bu şekilde bir ekran çıktı mı? Benim paylaştığım linkte navi dosyası yok, uygulama dosyası da ortak, siz de kurdunuz.

Cıks, bellek yetmiyor.

Arkadasin Bcm'ye lin hatti yaptik, apime'de bellegi ve rami degistirsekmi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

Arkadasin Bcm'ye lin hatti yaptik, apime'de bellegi ve rami degistirsekmi :D

Neden olmasın :) Bir şekilde çalıştırılır o zaman.

--3 dakika sonra eklendi--

Benim tahminim, asbuilt değiştikten sonra, navi güncelleme dosyasını çalıştırmak yeterli. Denemek lazım ama..

firm.jpg

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, aşağıdaki adrese gidip, VIN kodunu yazarsanız, aracınıza özel güncellemeye ulaşabiliyorsunuz. Bana 2.8GB'lık paket çıktı.

https://www.ford.co.uk/owner/resources-and-support/sync-bluetooth/update#/status/

guncelleme.jpg

--4 dakika sonra eklendi--

Bu arada chrome ile çalışmadı ama internet explorer ile şu anda indiriyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Arkadaşlar, aşağıdaki adrese gidip, VIN kodunu yazarsanız, aracınıza özel güncellemeye ulaşabiliyorsunuz. Bana 2.8GB'lık paket çıktı.

https://www.ford.co.uk/owner/resources-and-support/sync-bluetooth/update#/status/

guncelleme.jpg

Navisiz olana 2.8 GB çıkarttı

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Çok derin bir inceleme yapmamıştım güncellemeden sonra. Ancak gözüme çarpan bir şey de olmamıştı. Bu akşam tekrardan kontrol ederim.

https://www.ford.co.uk/owner/resources-and-support/sync-bluetooth/update#/status/ linkinden kontrol ettiğimde benim için 2.8 gb lık bir güncelleme çıkardı. İndirip kurmayı deneyeceğim. Bakalım ne çıkacak. 

Günal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Özkan Ç. yazdı:

yavaş olmasına rağmen bende indiriyorum hafta sonu güncelleyeceğim.Bu güncelleme ile ne gibi değişiklik yada iyileştirmeler olmuş,görebileceğimiz bir yer varmı.selamlar

Detay vermiyorlar maalesef. "Sürekli yazılım iyileştirmeleri" deyip geçiştiriyorlar. Farkları bulmak kullanıcılara kalıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Murat Kav. yazdı:

Ben indirdim. Bizim şu anda kullandığımız versiyon. Dosyalar aynı.

[SYNCGen3.0_3.0.18025_PRODUCT]

Yüklemeyi bitirdim, usb'den algılaması 3 dakika felan sürdü, yüklemesi 4 dk felan sürdü.

Gracenote sürümü: 1.1.1.1319 (EU-0010)

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Murat Kav. yazdı:

guncelleme.jpg

Verilen linkten yükleme yapamıyorum. Sisteminiz güncel uyarısı alıyorum.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55 dakika önce, Ömer Berber yazdı:

Verilen linkten yükleme yapamıyorum. Sisteminiz güncel uyarısı alıyorum.

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ.jpg

Sizin araçta navigasyon var mı? (Giridiğim bir kaç navili kod için de güncel yazdı, henüz onlar için yayınlanmamış çünkü)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Sizin araçta navigasyon var mı? (Giridiğim bir kaç navili kod için de güncel yazdı, henüz onlar için yayınlanmamış çünkü)

navi yok. sesli klima kontrolüde yok. en son sizin paylaştığınız sürüm kurulu hani şu harita dosyaları yükleniyor diye uyarı aldığım sürüm 18025

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Ömer Berber yazdı:

navi yok. sesli klima kontrolüde yok. en son sizin paylaştığınız sürüm kurulu hani şu harita dosyaları yükleniyor diye uyarı aldığım sürüm 18025

O zaman bu linkten indirip kurabilirsiniz, herkese aynı link çıkıyor :) (Buradaki vin numarası genel bir numara, fordun navisiz sync 3 sistemleri için 18025 resmi yüklemesi) 

http://ivsu.binaries.ford.com/owner-package/9918796065698182692/WF0AXXWPMAHP12144.zip

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

O zaman bu linkten indirip kurabilirsiniz, herkese aynı link çıkıyor :) (Buradaki vin numarası genel bir numara, fordun navisiz sync 3 sistemleri için 18025 resmi yüklemesi) 

http://ivsu.binaries.ford.com/owner-package/9918796065698182692/WF0AXXWPMAHP12144.zip

Teşekkür ederim. Deneyelim bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.