Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Sync Mobil Uygulamaları (SYNC 1, SYNC 2, SYNC 3)

onderpeker

Önerilen Mesajlar

Ford bugün Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde

• Kullanıcı tabanlı trafik ve navigasyon uygulaması Waze, Nisan ayında Ford SYNC 3'e geliyor.*

100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Waze, dünyanın en büyük topluluk tabanlı navigasyon uygulamasıymış; bu da sürücülerin birlikte trafiği aşabilmelerine yardımcı oluyormuş. İlk CES'de duyurulan işbirliği, Apple iPhone sahiplerinin Waze'i kendi akıllı telefonlarından arabasındaki büyük ekrana yansıtmaları anlamına geliyor. Ford, zaten AppLink platformunda mobil navigasyon uygulaması Sygic ve FordPass Canlı Trafik ile SYNC 3 Navigasyon Sistemi sunuyor.

• Ford, ayrıca Barselona'da, podcast uygulaması olan Acast'ın mobil uygulamasının sürücülere sunulacağını açıkladı. Bu uygulama, çevrimdışı yüklemeler ve akıllı bir öneri motoru sunuyor ayrıca yolculuk süresine en uygun podcast'leri önermek için gidip gelme zamanlarını analiz ediyor. 

Ford şu uygulamaların yakında AppLink'de olacağını doğruladı:

BPme - BP benzin istasyonlarını buluyor ve aracın için yakıt bedeli ödeyebiliyorsun.
Radioplayer - Önümüzdeki aydan itibaren.
Cisco WebEx - Sesli komutlarla hareket halindeyken toplantılara güvenle katılıyorsun**

* 2018 model yılı SYNC 3 sürüm 3.0 veya daha üstü çalıştıran Ford araçları, Waze'i dokunmatik ekranında kullanabilir. Diğer SYNC 3 özellikli Ford araçları, Waze işlevselliği sağlamak için bir kablosuz güncelleme veya USB üzerinden güncelleme alabilir. Bölge kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için https://www.waze.com adresine gidin.  

** WebEx, dünya genelinde şu pazarlarda sunulmaktadır: Danimarka, Almanya, ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, İspanya, Fransa, İtalya, Japonya, Kore, Hollanda, Güney Amerika, Rusya, İsveç, Türkiye ve Çin.

Waze-screen2-2.jpg

FORDCES2018 - WAZE.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ford bugün Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde

• Kullanıcı tabanlı trafik ve navigasyon uygulaması Waze, Nisan ayında Ford SYNC 3'e geliyor.* (AppLink olarak değil tamamen entegre)

100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Waze, dünyanın en büyük topluluk tabanlı navigasyon uygulamasıymış; bu da sürücülerin birlikte trafiği aşabilmelerine yardımcı oluyormuş. İlk CES'de duyurulan işbirliği, Apple iPhone sahiplerinin Waze'i kendi akıllı telefonlarından arabasındaki büyük ekrana yansıtmaları anlamına geliyor. Ford, zaten AppLink platformunda mobil navigasyon uygulaması Sygic ve FordPass Canlı Trafik ile SYNC 3 Navigasyon Sistemi sunuyor.

• Ford, ayrıca Barselona'da, podcast uygulaması olan Acast'ın mobil uygulamasının sürücülere sunulacağını açıkladı. Bu uygulama, çevrimdışı yüklemeler ve akıllı bir öneri motoru sunuyor ayrıca yolculuk süresine en uygun podcast'leri önermek için gidip gelme zamanlarını analiz ediyor. 

Ford şu uygulamaların yakında AppLink'de olacağını doğruladı:

BPme - BP benzin istasyonlarını buluyor ve aracın için yakıt bedeli ödeyebiliyorsun.
Radioplayer - Önümüzdeki aydan itibaren.
Cisco WebEx - Sesli komutlarla hareket halindeyken toplantılara güvenle katılıyorsun**

* 2018 model yılı SYNC 3 sürüm 3.0 veya daha üstü çalıştıran Ford araçları, Waze'i dokunmatik ekranında kullanabilir. Diğer SYNC 3 özellikli Ford araçları, Waze işlevselliği sağlamak için bir kablosuz güncelleme veya USB üzerinden güncelleme alabilir. Bölge kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için https://www.waze.com adresine gidin.  

** WebEx, dünya genelinde şu pazarlarda sunulmaktadır: Danimarka, Almanya, ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, İspanya, Fransa, İtalya, Japonya, Kore, Hollanda, Güney Amerika, Rusya, İsveç, Türkiye ve Çin.Waze-screen2-2.jpg

FORDCES2018 - WAZE.jpg

Tamamen entegre derken, kablosuz çalışacak mı, yoksa sygic gibi mi olacak :) Bir de Mart değil miydi, arada Nisan yapmışlar.

Ford henüz v3.0'ı güncelleme olarak yayınlamamış. Neyseki biz yükledik. Olmadı buraya da dosyaları koyarız :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Tamamen entegre derken, kablosuz çalışacak mı, yoksa sygic gibi mi olacak :) Bir de Mart değil miydi, arada Nisan yapmışlar.

Cümleyi düzelteyim, Sygic gibidir muhtemelen. Detay yok (kablo hk.) abi tahmin ettiğin üzere :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

selamlar herkese, cok uzun zaman sonra sonunda kayit yapabildim, en son baktigimda 18025 arayan arkadaslar vardi bulabildiler mi bilmiyorum ama isteyenlere linkleri gonderebilirim demek istedim, bende 2016 Mustang GT350 var ve onda su an 18025 calistiriyorum gayet sabit bir surum.. wifi penceresi sorunum vardi onu baska yollarla hallettim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldin Mark. Wifi için, bir defa güncelleme çalıştırınca artık gelmiyordu ama 18025'de ben güncelleme çalıştıramadım (Çalışıyor gibi yapıyor ama hiç bitmiyor). Ben de otomatik güncellemeyi kapattım. Bir işe yaramıyor zaten. Avrupada halen 2.3 geçerli versiyon.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. FordPass'in 2 versyonu var: ABD, ve EU.. acaba EU versyonundaki "Live Traffic" ozelligini alip ABD versyonuna asilamak mumkun olabilir mi?

2. Su an bende ABD nav 1.14 (4.14) yani Kasim 2015 harita icerigi var, onu guncellestirmek icin fizikigi olarak APIMi cikarip module ESN bypass yapmak gerekiyormus, ABD modellerine direk USB kanal ile yukleme yapilmiyormus dogru mu? gecenlerde elimize 5 sayfalik pdf gecti butun uygulama surumlerin, harita dosyalarin, nav ses dosyalarin, gracenotes dosyalarin ford serverlarindan indirme linkleri dolu...simdilik sadece avrupadakilere yaradi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Mark Jones yazdı:

2. Su an bende ABD nav 1.14 (4.14) yani Kasim 2015 harita icerigi var, onu guncellestirmek icin fizikigi olarak APIMi cikarip module ESN bypass yapmak gerekiyormus, ABD modellerine direk USB kanal ile yukleme yapilmiyormus dogru mu? gecenlerde elimize 5 sayfalik pdf gecti butun uygulama surumlerin, harita dosyalarin, nav ses dosyalarin, gracenotes dosyalarin ford serverlarindan indirme linkleri dolu...simdilik sadece avrupadakilere yaradi

USB ile 1.15'e yükseltebilirsiniz görünüyor ama onun da harita tabanı aynı tarihli, sadece hız limitleri vs güncellenecektir.

Ford bekleyin, ücretli ücretsiz güncelleme göndereceğim diyor ama gelemedi bir türlü.

https://ford.welcome.naviextras.com/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Rıza Uca yazdı:

Ben mondeo aracıma sync 3'e 3.0 gücellemesini yükledim, menü türkçe ancak sesli kontrol ingilizce oldu. Bir çözüm yolu var mı?

Yükleme dosyaları arasında JR3T-14G391-XX şeklinde bir dosya vardır. XX'in B ya da E ile başlamadığından emin olun, eğer öyle ise ses dosyasını yeniden yüklemelisiniz. Türkçenin içinde bulunduğu Avrupa ses paketi "A" ile başlıyor, JR3T-14G391-AD gibi.

@Mark Jones Fordpass'ı inceleyeyim dedim ama Türkiye pazarında apple yükletmiyor bile :) 

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Yükleme dosyaları arasında JR3T-14G391-XX şeklinde bir dosya vardır. XX'in B ya da E ile başlamadığından emin olun, eğer öyle ise ses dosyasını yeniden yüklemelisiniz. Türkçenin içinde bulunduğu Avrupa ses paketi "A" ile başlıyor, JR3T-14G391-AD gibi.

@Mark Jones Fordpass'ı inceleyeyim dedim ama Türkiye pazarında apple yükletmiyor bile :) 

Dosyalar şöyle:

image.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Rıza Uca yazdı:

Dosyalar şöyle:

image.jpg

Size özelden üç dosya için üç tane link atacağım. Bu üç dosyayı indirip, usb'de SyncMyRide dizininin içine kopyalayın (Oradaki diğer dosyaları silebilirsiniz. Autolist dosyasını da ekteki gibi değiştirirseniz, hem sorununuz düzelmiş olacak, hem de en son sürüme yükseltmiş olacaksınız.

autoinstall.lst

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.