Jump to content

Puma 15 Bin Periyodik Bakım Fiyatı

Ertuğrul Ak
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Puma 15 Bin Periyodik Bakım Fiyatı olarak değiştirdi
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Merhaba, 15k bakımı için arabamı servise bıraktım, polen filitresi için 350 tl dediler, onu değiştirmeyin dedim, polen filitresiz 1700 tl fiyat verdiler, daha önemlisi arka 2 amörtisörüm garantiden değişecek, yağ sızıntısı vardı siz de kontrol ettirin bence 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bugün 2012 model focus 3 1.0 ecoboost icin ankara tan otodan fiyat aldim, k&n kutu ici filtre kullandigimdan sadece yag ve yag filtresi degisimine 1150tl dedi 😞 bu zamana kadar servis bakimliydi bu sefer bozup disarda degistirecem sanirim. 1.6 benzin ve dizel araclara kampamya var, hava filtresi dahil 650tlye yapiyorken 1.0a 1150tl demek nasil bir mantik anlamiyorum. 

Liqui moly 5lt yag 410tl disarda ayni islemi yaptirsan en fazla 650tl tutacak ustelik cok daha kaliteli yag ile

Fordun bu tutumunu anlamiyorum adamlar sanki 1.0 arac kullanmayin diyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Özgür Yıldız yazdı:

Bugün 2012 model focus 3 1.0 ecoboost icin ankara tan otodan fiyat aldim, k&n kutu ici filtre kullandigimdan sadece yag ve yag filtresi degisimine 1150tl dedi 😞 bu zamana kadar servis bakimliydi bu sefer bozup disarda degistirecem sanirim. 1.6 benzin ve dizel araclara kampamya var, hava filtresi dahil 650tlye yapiyorken 1.0a 1150tl demek nasil bir mantik anlamiyorum. 

Liqui moly 5lt yag 410tl disarda ayni islemi yaptirsan en fazla 650tl tutacak ustelik cok daha kaliteli yag ile

triger değiştirecekseniz değiştirtin serviste sonra bozun, %35 indiriminiz yanabilir.. dışarda triger değiştiren 1.0 varsa araştırmak lazım tabi ki. çoğu usta ellemek istemiyor.. dişlileri sabitleme aparatları biraz farklı.. üstten kelepçeli 2 parçası var..  

diğer motor dişlilerine yandan ulaşıp pim saplıyorlar.. 1.0 sabitleme parçaları olmayınca ellemiyorlardır

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başer oto'dan fiyat alın derim birde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

triger değiştirecekseniz değiştirtin serviste sonra bozun, %35 indiriminiz yanabilir.. dışarda triger değiştiren 1.0 varsa araştırmak lazım tabi ki. çoğu usta ellemek istemiyor.. dişlileri sabitleme aparatları biraz farklı.. üstten kelepçeli 2 parçası var..  

diğer motor dişlilerine yandan ulaşıp pim saplıyorlar.. 1.0 sabitleme parçaları olmayınca ellemiyorlardır

Ankarada 1.0 icin sente aparati olan ozel servis var ama servise gore buyuk fiyat farki olmuyordu eskiden ama bu 2 sene de fiyatlar acayip uçmuş bu bakimi disarda yaptirip seneye triger degisimine servise gitsem %35 indirim iptal mi olur dersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankarada 1.0 icin sente aparati olan ozel servis var ama servise gore buyuk fiyat farki olmuyordu eskiden ama bu 2 sene de fiyatlar acayip uçmuş bu bakimi disarda yaptirip seneye triger degisimine servise gitsem %35 indirim iptal mi olur dersiniz?

belli olmuyor..  eski araba geldiği için oh kampanya var %35 diyebiliyorlar.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

aynı indirimden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama en son lifecard indirimi olarak geçen indirim sadece yaşa bağlı.

her yıl düzenli gidince 7 yılda %35 indirim hak ediyoruz, en son bana yaptıkları indirim.. önceki sefer 30 ondan önce 25 yapılmıştı..  servisi bırakıp 2 sene sonra ben triger değişimine geldim deyince %35 yine yapılıyor mu? yoksa belli bir seneden sonra sadece yaşamı bağlı?

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

her yıl düzenli gidince 7 yılda %35 indirim hak ediyoruz, en son bana yaptıkları indirim.. önceki sefer 30 ondan önce 25 yapılmıştı..  servisi bırakıp 2 sene sonra ben triger değişimine geldim deyince %35 yine yapılıyor mu? yoksa belli bir seneden sonra sadece yaşamı bağlı?

Hem Eskişehir Otokoç hem de Ankara Başer'den triger değişimi için fiyat aldım her ikiside aracınızın yaşından dolayı %35 indiriminiz var dediler. Ki geçen sene özel bir serviste bakım yaptırmıştım, sanırım olay tamamen Ozan'ın da dediği gibi lifecard indiriminin yaşa bağlı olmasi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

son 15 ay içersinde 200tl lik bakım yapıldıysa yaşa bağlı indirim yapılıyor yazmışlar:

1. yaş (13-24 ay)    5%
2. yaş (25-36 ay)    10%
3. yaş (37-48 ay)    15%
4. yaş (49-60 ay)    20%
5. yaş (61-72 ay)    25%
6. yaş (73-84 ay)    30%
7. yaş ve sonrası (85 ay -)    35%

https://www.ford.com.tr/satis-sonrasi-hizmetler/life-card/avantajlar

Ben cmaxin son iki bakımı arasında daha fazla fark var diye düşünüyorum ama şuan bakamam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese cevapları için teşekkürler.

Bakımı yaptırdık. bilgilendirme amaçlı fiyat paylaşalım dedik. 09.10.2021 tarihi itibari ile 15bin bakımını Ankara Ford Başer de 1400tl tutara yaptırdık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.