Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ecoboost'a Blow Off Taktırayım Diyorum

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

• 7 ay sonra...

Özellikle yazılımlı araçlara Stock dump valve yerine yine geri dönüşümlü  forge dump valve takılıyor.

http://www.forgemotorsport.com/content.asp?inc=product&cat=070305&product=FMDVK04S

Bu elaman dönüşümlü valfi atmosferiğe çevirmiş;bağlantı için de kendince aparat yapmış.Atmosfere saldığı havadan haberi olmayan araç zenginde çalışır,bu da sıkıntı

yaratabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam üzeri Benzin istasyonundan çıkarken önümdeki  ışıklarda 3 tane Şahin vardı. Yalnız bir ses Çıkıyor Sanki şahin değil Hayabusa :D 16 İnç Ofsetli JantLar birde pıstırmış Makyajlı  :D Youtubede bi Video var Şahin ile Ferrari kapışıyor : :D  Aynı Ordaki gibi Araç :) Kuş serisini hiç sevmem ama hakkını yememek lazım adamlar iyi para harcamış :D Her neyse Adamlar Bir kalktı Işıklarda bi sonraki ışık 1 km falan ötede :) Yarıyorlar yOlu ( Kendi Çaplarında ) 100-150 mt Takip ettim kim kazanacak diye SOnra sesden Gaza Geldim Adamlar gözden kayboldu kazananı göremedim :D  ( Makyajda bi yere kadar )

Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam üzeri Benzin istasyonundan çıkarken önümdeki  ışıklarda 3 tane Şahin vardı. Yalnız bir ses Çıkıyor Sanki şahin değil Hayabusa :D 16 İnç Ofsetli JantLar birde pıstırmış Makyajlı  :D Youtubede bi Video var Şahin ile Ferrari kapışıyor : :D  Aynı Ordaki gibi Araç :) Kuş serisini hiç sevmem ama hakkını yememek lazım adamlar iyi para harcamış :D Her neyse Adamlar Bir kalktı Işıklarda bi sonraki ışık 1 km falan ötede :) Yarıyorlar yOlu ( Kendi Çaplarında ) 100-150 mt Takip ettim kim kazanacak diye SOnra sesden Gaza Geldim Adamlar gözden kayboldu kazananı göremedim :D

Ayıp etmişsin, sürerken de yazarken de... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tolga hiç gerek yok bence..

Kaliteli bir açık hava filtresi tak..veya kıt olarak..

Ben yapacam az kaldı.. :D

Açık hava filtresini taktığında zaten kendisi çufluyor,

Seside yeter egzozada gerek kalmaz.. ;)

Orjınal filtreyi sök ve sesi dinle..

bayadır var hava filtresi takılı, dediğin gibi turbonun bütün sesi dışardan duyuluyor ,

rc5052al2.jpg

Bu çuf çuf sesi ne zevk veriyor hala çözemedim..!

cuf cuf sesi subaru STI 'dan hastalık :) şimdi elektronikleri çıkmış turbo olmayan arabalarda bile geliyor o ses :)

gürültülü araç kullanmakta yamaha r1 'den kalma hastalık ... bana ninni gibi geliyor ...    ne yapalım bizde böyle büyüdük , oyunlarda bile grand tourismo , need for speed , colin mcrea rally ...  demekki içimize işlemiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.