Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Için Özel Koltuk Kılıfı

Guest Özcan B.

Soru

merhaba.Focus 3 şeker kırmızı araç kullanıyorum döşeme rengim malum siyah kumaş,ben koltuklarımın yıpranmasını ve kirlenmesini istemiyorum,fakat piyasadaki koltuk kılıfları(eskişehir) standart,modele özel , uygun,tam oturacak pot durmayacak kılıf yok..özel focus için üretilmiş kılıf nerden bulabilirim,,ben sordugumda araca göre özel kılıf cıkarılmaz satış sorunlu olur falan dediler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Kampanya & Sponsor ve Anlaşmalı İş Yerleri Başlığı altında koltuk kılıfı üretimi yapan ve forum üyelerine indirim li imalat yapan koltuk kılıfı imalatçısı bir iş yeri var burayla irtibata geçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

valla bana 150 tl dedi,hediye olarak da arka koltugun orta ayak koyma yerine cırt cırtlı bı malzeme göndereceğini söylediler,sahibinden comda da şirketin ilanı var o modeli ısmarladım o sitede de 150 tl..forum kullanıcılarına özel indirim var demişlerdi ama sahıbınden.com dakı ile aynı fıyat oldu.hatta sahibinden com.daki ürün ilan nosu da 84885173.. bunu ettim sipariş http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-new-ford-focus-ozel-dikim-oto-koltuk-kilifi-ankara-84885173/detay ... forum kullanıcılarına normalde yüzde kaç indirim yapıyor ankara oto döşeme?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

valla bana 150 tl dedi,hediye olarak da arka koltugun orta ayak koyma yerine cırt cırtlı bı malzeme göndereceğini söylediler,sahibinden comda da şirketin ilanı var o modeli ısmarladım o sitede de 150 tl..forum kullanıcılarına özel indirim var demişlerdi ama sahıbınden.com dakı ile aynı fıyat oldu.hatta sahibinden com.daki ürün ilan nosu da 84885173.. bunu ettim sipariş http://www.sahibinde...-84885173/detay ... forum kullanıcılarına normalde yüzde kaç indirim yapıyor ankara oto döşeme?

Konuyu incelerseniz göreceksiniz bu bilgileri..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

inceledim yakup bey 150 tl civarı tutar demiş fiyatta bi sorun yok fena deil..ancak sahıbınden comda da 150 tl olması,focusclub üyelerine bi ayrıcalık saglamamıs ona biraz takıldım ben,,bi hediye verecek ve kargo ücreti almayacak benden sanırım üyeler için bana yaptıgı güzellık bunlar oldu..ama gördugum kadarıyla ve işyeri sahıbıyle görustugumden anladıgım oldukca kalıtelı ve profesyonel yapıolar işlerini..o yüzden para da sorun yok..hakkıdır tabi bi sorun cıkmazsa ama cıkacagını da beklemıorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

gerçi %10 indirim demişsniz o da kargo bedeli almayacagı için aynı hesaba geliyor,indirim yapmış oldu,ayrıca hediye de güzel bi ikram oldu..şirket sahibi çok kibar ve müşteri memnuniyetine cok önem veren bi kişi..artık tavsiye edıyorum bende

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Koltuk kumaşlarınız kolay yıpranmayacak ve leke tutmayacak özelliktedir ve en az 10 sene sorunsuz gider.

Hal böyle olunca tuhaf tuhaf kılıflarla ikinci sahibi için koltuk koruma amaçlı masraf etmenin mantığı benim için yoktur.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Koltuk kumaşlarınız kolay yıpranmayacak ve leke tutmayacak özelliktedir ve en az 10 sene sorunsuz gider.

Hal böyle olunca tuhaf tuhaf kılıflarla ikinci sahibi için koltuk koruma amaçlı masraf etmenin mantığı benim için yoktur.

haklısınız bırakın arabalarımız, bizimle beraber kullandıkca eskisin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende sadece farklılık ve görünüm için koltuk kılıfı yaptırmak istiyorum.İşin açıkçası önceki aracımdada açık renk döşeme vardı ve artık açık renkten bıktım.Hatta eşimde aracı alırken çok istemişti döşemeleri siyah olsun diye ama malum style koltuk döşemesi değiştirilemiyor.

İzmirde bu işi düzgün yapan ve güvenebileceğimiz birileri varmıdır ?

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende sırf döşemeleri ve iç konsolu siyah olsun diye Fluencin dinamik versiyonunu alacaktım. Privilage falan içi krem ya, hiç hoşuma gitmiyordu, full değil diye de dinamik almak istemiyordum, bu sırada Titanium focus ile tanıştık. :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.