Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
“ER-OL
Aydın Baran

Akaryakıt Fiyatları

Bu konuda 1.319 ileti var

EB cular, Ti-Vct ciler...

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), otogazın litre fiyatlarına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 7-8 kuruş zam getirileceğini duyurdu.

Benzin 22 Aralık'ta 10 kuruş, motorin de 1 Ocak'ta 12 kuruş zamlanmıştı.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası yaptığı açıklamada motorinde bir değişiklik olmayacağını duyurdu.

2 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

" PÜİS’ten yapılan açıklamada, “11 Ocak 2017 tarihinden geçerli olmak üzere benzin de 7 veya 8 kuruş arası zam beklenmektedir. Motorinde fiyat değişikliği yoktur. Siyah ürünlerde de bugün zam beklenmektedir.” Yeni fiyatlarla birlikte İstanbul’da benzinin fiyatının 5 lira 26 kuruşa, Ankara’da benzinin fiyatının 5 lira 31 kuruşa, İzmir’de ise benzinin fiyatının 5 lira 28 kuruşa çıkması bekleniyor. "

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
19 saat önce, Serdar yaman yazdı:

Zaten 5.31 burda emoji23.pngemoji23.png

e86fe12aad77318f9f2666423f7e26de.jpg

hopi ile alsaydın %3 puan veriyordu

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden her tarafta 5.19 ken kiziltipede 5.31 serdar bey

Valla buralar böyle nakliyeden diye tahmin ediyorum

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 bucuk yil silopide calistim. Genelde uygundu benzin mazot

Çalıştığınız tarihe bağlı doğrudur kalmadı onlardan
1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabah motorin aldım Shell'den 150 tl. verdim. Pompaya bakmadım, şimdi fişe baktım 4.60 tl. ymiş.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyseki deponun yarıdan fazlası doluymuş da servet ödemek zorunda kalmadım.:wacko:

IMG_20170113_071623.jpg

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SON DAKKA  BU GECE BENZİN E 15 KURUŞ MOTORİNE 13 KURUŞ ZAM GELİYOOOOOR  ŞİMDİ NİHAT SIRDAR DAN DUYDUM

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
5 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

SON DAKKA  BU GECE BENZİN E 15 KURUŞ MOTORİNE 13 KURUŞ ZAM GELİYOOOOOR  ŞİMDİ NİHAT SIRDAR DAN DUYDUM

Neyse benim bütün depolar full.( bkz. sanki bitmeyecek).:angry:

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.