Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

8 dakika önce, arif tüysüz said:

Bugün motorine 6 kr zam var , bilginize.

Ham petrolün varil fiyatı dip seviyeleri görmüşken, bizim ülkemizde petrol fiyatları orantısız azalmışken, varil fiyatındaki en ufak artış sonucu hemen zamla karşılaşıyoruz. demek ki varil fiyatı 100$ seviyelerini görse bizde ki petrol fiyatlarını tahmin bile edemiyorum. artık araçlarımızı otoparka bırakıp mümkün olmadıkça binmeyiz o durumda.

Bilgilendirme için teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Yahya Akman said:

Ham petrolün varil fiyatı dip seviyeleri görmüşken, bizim ülkemizde petrol fiyatları orantısız azalmışken, varil fiyatındaki en ufak artış sonucu hemen zamla karşılaşıyoruz. demek ki varil fiyatı 100$ seviyelerini görse bizde ki petrol fiyatlarını tahmin bile edemiyorum. artık araçlarımızı otoparka bırakıp mümkün olmadıkça binmeyiz o durumda.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Hemen bir orantı hesabı yapalım. 

Varil fiyatı 20$ benzin fiyatı 4,26 TL.

Varil fiyatı tekrar 100$ olursa benzin fiyatı 21,3 TL. :blink:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biliyorsunuz mazot benzinin 10 katı miktarda satılıyor, e devletin de paraya ihtiyacı her geçen gün artıyor, hazır ham petrol fiyatı azalmışken zam yapmaktan daha iyi bir çözüm olur mu kasaları doldurmak için?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaş bana göre mi ayarlıyorlar nedir ? Alıyorum indirim oluyor sonra salvo tarzında indirimler oluyor,  ben depoyu yarılıyorum bu sefer ufak ufak artırmaya başlıyorlar. Ben alırken zirvede oluyor. Ben alıyorum  sonra gene ufaktan indirmeye başlıyorlar :( 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.