Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Çeyrek depo var. Fullemek için zammı bekliyom ben. İndirim devam ettikçe 50 liralık alacam. Zaten otobil %4 indirim yapıyor. Bide mazota indirim olunca dengem bozuluyor. 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.11.2018 - 14:43 tarihinde, Ali Gök yazdı:

mazot 2,5 benzin 3 tl olsa da konuyu toparlayabilsek. ... ama mazot daha ucuz olsun lütfen. bu ara öğretmenler gününde bir ayarlama yapabilirlerdi.

benzin 2.5, mazot 3 tl olsun ,rafineri çıkışı benzin daha ucuz vergide eşit alınsın,şuan olduğu gibi yani

--0 dakika sonra eklendi--
9 dakika önce, suat coşkun yazdı:

Bu hükümeti seviyorum..Gün aşırı bizi mutlu ediyorlar.Allah razı olsun onlardan.Çifte indirimle yine mesut bahtiyar ettiler bizi.?

bu hükümette bizi seviyor,seve seve bitiremedi maşallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Adem Kazıl yazdı:

abiler biz çok değişik bir milletiz zam yaparlar kızarız indirim yaparlar yine kızarız yani her halukarda kızıyoruz ben 50 liralık alıyom kafam rahat?

Sabah 50 liralık alayım dedim, belki vermezler diye 100 TL lik aldım ??

• Haha 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kulunu seven allah ilk önce eşeğini kaybettirir sonra buldururmuş, bizimkiside o misal?

--3 dakika sonra eklendi--
1 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Sabah 50 liralık alayım dedim, belki vermezler diye 100 TL lik aldım ??

abi bende 50 tl lik alırken utanıp sıkılıyorum bundan sonra zam  yaptım 100 tl lik alıcam?

• Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, suat coşkun yazdı:

Bende dün gece çekindim 50 tl vermeye,60 tl lik aldım.Süleyman 40 tl fazla vermişsin?

Benim depo 80 litre. 100 TL alınca ibre biraz kıpırdar gibi oldu. 50 alsaydım kıpırdamazdı heralde. :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.