Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

TÜPRAŞ'ın rafineri çıkışına yaptığı zamla birlikte bugünden itibaren pompada 95 ve 97 oktan benzine zam yapıldı...

TÜPRAŞ'ın rafineri çıkışına yaptığı zamla birlikte bugünden itibaren pompada 95 ve 97 oktan benzine 9 kuruş zam yapıldı. Böylece 95 oktan benzin 4.29 liraya, 97 oktan ise 4.4 liraya yükseldi.

Benzinin litresi hızla 4.5 TL'ye koşuyor. TÜPRAŞ, bugünden geçerli olmak üzere benzine 9 kuruş daha zam yaptı.

Zam sonrasında 97 oktan benzinin litresi 4 TL 40 kuruşa kadar çıktı. Uluslararası piyasalarda artan ham petrol fiyatları, benzin ve motorin zammını tetiklemeye devam ediyor.

Geçen hafta cuma günü akaryakıtta yeni bir ayarlama yapması beklenen TÜPRAŞ, benzine bugünden geçerli olmak üzere 9 kuruş zam yaptı.

Zam sonrasında 95 oktan benzinin litresi 4 TL 29 kuruşa, 97 oktan benzinin litresi de 4 TL 40 kuruşa kadar çıktı. Benzinde, bu zamla birlikte 5 TL için de geri sayım başladı.

TÜPRAŞ, son olarak 19 Nisan'da 95 oktan benzinin litresine 6 kuruş, 97 oktan benzinin litresine de 9 kuruş zam yapmıştı. Sektör yetkilileri, zamlanan benzini, motorinin izleyeceğini bildirdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz dünya üzerinde kendi kendine yetebilen sayılı ülkelerdeniz. Çok basit şekillerde büyümemiz mümkün ancak dış ülkelerin işine gelmeyeceğinden ötürü. Başımızdaki insanlarında onların şak şakçısı olmasından dolayı olmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bişeyler yapmamız lazım insanlar çok duyarsız. Bi amca vardı bu zamlarla ilgili konuşuyoduk adam valla yiğenim beni pek etkilemiyo ben hep 20 liralık alıyorum demişti :)

Bizimde aramızda bu artık espiriye dönüştü dayımgilin focus benzinli gene zam geldi diyorum fark etmez biz hep 50 liralık alıyoruz diyo :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.