Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

Türkiyede bisiklet sıkıntı çok...

eskiden buna, raylı haricinde toplu taşımada sıkıntı yok mu sanki derdim de, raylı haricinde kısmını diyesim gelmiyor artık malesef ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende okudum biraz önce..Dün gece fullemiştim.O yüzden pek üzülmedim?.

Bu neyin zammı anlamadım.Benzinin varil fiyatı dip yaptı diyorlar.Dolar birazcık kıpırdadı ve 10 günde 70 kuruş zam..Ver mehteri..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son dakika haberi... Benzin ve motorin fiyatlarına bu geceden itibaren zam yapılacak. Benzinin litre fiyatı 16 kuruş, motorine ise 20 kuruş artacak. Akaryakıt fiyatlarındaki artışta dolar kurunda ve brent petrol fiyatlarında yükseliş etkili oldu. Buna göre, İstanbul'da benzinin fiyatı 6,25 liraya çıkarken, dizel fiyatı da yeniden 6 lirayı geçti. Habertürk

zincire vurulmuş küfürlerim var bunlar zincirleriyle oynuyolar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, suat coşkun yazdı:

Benzinin varil fiyatı dip yaptı diyorlar.

Yok son iki haftadır brent  petrol yükseliyor.50 dolardan 60 dolar civarına yükseldi. ABD'nin İran ambargosu etkili oldu. Ayrıca TL yine değer kaybetmeye başladı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Onur Sezgin yazdı:

Amma sızladınız siz de yahu... 1 lt bira olmuş 20 tl... benzin içsem daha iyi ? 

Kendi sarhoşken,  komşusu ayık yatan bizden değildir.??

1 saat önce, suat coşkun yazdı:

A Haber öyle demiyor..2 gün önce bir yorum dinledim adam petrol fiyatları dip yaptı filan diyordu..

Abi naptın sen, A haber mi izledin ??. En az 1 ay sosyal medyadan uzak durmanı tavsiye ederim ???

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.